Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Spotkanie Partnerów Handlowych w Bydgoszczy

12 czerwca 2023
Spotkanie Partnerów Handlowych w Bydgoszczy

Miło nam poinformować, że w dniach 3-4 czerwca odbyło się spotkanie Partnerów Handlowych Nice w Bydgoszczy. Choć było krótkie, okazało się być bardzo intensywne. Uczestnikom udało się przejść szkolenie produktowe, zobaczyć mecz żużlowy, spotkać się z zawodnikami oraz zwiedzić park maszyn.

Uczestnicy wzięli udział w szkoleniu na temat nowości Nice, elero oraz FIBARO, które odbyło się na trybunie głównej stadionu w Bydgoszczy. Zaprezentowane zostały standardowe modele rolet automatycznych produkowanych firmie ESIMA, która od wielu lat współpracuje z Nice Polska oraz możliwości sterowania tymi osłonami za pomocą urządzeń FIBARO: za pośrednictwem aplikacji, asystenta głosowego czy czytnika gestów Swype. Dodatkowo zaprezentowano rodzinę przełączników FIBARO Walii, z głównym przeznaczeniem do sterowania osłonami przeciwsłonecznymi. W drugiej części szkolenia, po spotkaniu z Jerzym Kanclerzem, skupiono się na możliwościach programatora Pro-View w kontekście nowych modeli napędów z rodziny Robo i Spido. Szkolenie poprowadzili Jakub Wiśniewski i Wojciech Jankowski.

Po obiedzie, w restauracji stadionowej, nasi goście obejrzeli mecz Polonia Bydgoszcz – Ostrovia Ostrów Wielkopolski, a po meczu mili możliwość zwiedzania parku maszyn.

Goście Nice spotkali się również z zawodnikami Polonii Bydgoszcz: Szymonem Szlauderbachem, Danielem Jeleniewskim, Wiktorem Przyjemskim oraz trenerem Jackiem Woźniakiem. Dodatkowo w spotkaniu udział wziął wieloletni przyjaciel Adama Krużyńskiego – dyrektora zarządzającego Nice Polska, Grzegorz Walasek, który przedstawił kilka ciekawostek ze swojej bogatej historii zawodowej.

Z okazji Dnia Dziecka przed trybuną główną dostępna była strefa chill - out z piłkarzykami, parasolami chroniącymi przed słońcem oraz leżakami. Hostessy dla najmłodszych fanów rozdawały reklamowe baloniki oraz gry w Chińczyka.