Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Siłownik ROBUS w nowej odsłonie

19 czerwca 2018
Siłownik ROBUS w nowej odsłonie

Miło nam poinformować, że Nice Polska uruchomiła sprzedaż zmodyfikowanych siłowników do bram przesuwnych z rodziny ROBUS:

  • ROBUS 400 R10,
  • ROBUS 600 R10,
  • ROBUS 1000 R10.

 

Przypominamy, że zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, również nowe siłowniki ROBUS są wyposażone w zmodernizowaną centralę. Jej oznaczenie kodowe to: RBA3 R10. Jest to oczywiście centrala w technologii BlueBUS, która, choć została przeprojektowana, zachowała wszystkie funkcje swojej poprzedniczki.

Wszystkie opisy wejść i wyjść centrali są w tej chwili anglojęzyczne – na przykład „P.P.” (nasze „Krok po Kroku”) to teraz SbS („Step by Step”), dawne „SCA” („Kontrolka stanu bramy”) teraz nazywa się „OGI” („Open Gate Indicator”). Pojawiło się też wejście uniwersalne – „EO”, które można programować.

Oczywiście centrala RBA3 R10 może być programowana za pomocą programatora O-View.
Zwracamy jednak uwagę, że programator podłączyć do niej możemy wyłącznie poprzez interfejs IBT4N, który występuje w komplecie ze sprzedawanymi aktualnie programatorami O-View.
Do istniejących już programatorów można go też dokupić oddzielnie.

Jednocześnie informujemy, że nowe centrale RBA3 R10 można stosować w starszych modelach siłownika ROBUS, a stare centrale RBA3 są w pełni kompatybilne z najnowszymi siłownikami. Możemy je zatem stosować wymiennie.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z serwisem Nice Polska.