Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

PROMOCJA na segmentowe bramy garażowe NICE

12 lipca 2023
PROMOCJA na segmentowe bramy garażowe NICE

Z przyjemnością informujemy o akcji promocyjnej dotyczącej wybranej części oferty segmentowych bram garażowych Nice. Promocja obowiązuje od 13.06.2023 do 1.09. 2023 i składa się z dwóch, równolegle obowiązujących części:

Promocja – część pierwsza - kolory Antracyt i Czarny

Antracyt (RAL 7016) oraz Czarny (RAL 9005) są to dwa niezwykle popularne wśród klientów kolory, które standardowo znajdują się w grupie bram malowanych na dowolny kolor RAL. Już teraz, wszystkie bramy Silk (gładka struktura) ze sprężynami skrętnymi malowane w tych kolorach, dostępne będą w cenie kolorów podstawowych - Bieli i Brązu – czyli w najniższej grupie cenowej!

Promocja  - część druga – Dekory Grupa I

Druga część promocji dotyczy wszystkich 11 oklein z Grupy I (Winchester, Mahoń, Ciemny Dąb, Dąb Bagienny, Brąz Czekoladowy, Szary, Ciemnoszary Metalik, Cedr Szary, Dąb Naturalny, Ciemnoszary Gładki oraz Antracyt Gładki) i polega na tym, że dowolna brama Silk (gładka struktura) ze sprężynami skrętnymi w okleinie z tej grupy Dekorów dostępna będzie w obniżonej cenie Dekorów z Oferty Specjalnej, czyli oklein Antracyt Okienny, Złoty Dąb i Orzech!

Warunki obydwóch promocji

Czas trwania: Od 13 czerwca do 1 września 2023
Układ wyważania: Sprężyny skrętne (nie dotyczy sprężyn naciągowych E120)
Modele bram: Classic Silk, Premium Sik, Design Silk
Typy bram: Ręczna, Automatyczna Spido, Automatyczna Spin
Typoszereg wymiarów: Wymiary standardowe oraz wymiary specjalne

W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu z Partnerami Handlowymi Nice. Lista firm dostępna na stronie: www.nice.pl/gdzie-kupic