Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Promocja i miasteczko kibica w Ambramie

07 listopada 2022
Promocja i miasteczko kibica w Ambramie

Mamy przyjemność poinformować Państwa o kolejnej udanej akcji handlowo – marketingowo – sponsoringowej, podjętej w ostatnim czasie z naszym wieloletnim Partnerem Handlowym – firmą Ambram z Torunia. Na terenie firmy, stworzono miasteczko kibica oraz przygotowano liczne niespodzianki i atrakcje. Odbyło się także spotkanie żużlowcami Patrykiem Dudkiem, Pawłem Przedpełskim oraz Robertem Lambertem.

 

Założenia promocji eventu były proste – Klienci w dniu akcji marketingowej mieli możliwość zakupienia produktów marki Nice oraz FIBARO z 10% zniżką. Jeśli wydali ponad 5 000 zł, centralę Yubii Home otrzymywali za darmo.

Wcześniej akcja w Ambramie była nagłośniona w lokalnych mediach, m.in. pojawił się spot promocyjny w lokalnym radiu GRA. W promowanie wydarzenia zaangażował się także Klub Sportowy Toruń sponsorowany przez firmę Ambram i Nice.

Po spotkaniu z żużlowcami w siedzibie Ambramu i zakończeniu eventu w tej lokalizacji, wraz z wybranymi Klientami firmy Ambram pojechaliśmy na MotoArenę, by zobaczyć zawody z cyklu Speedway Grand Prix 2, czyli rywalizację o Indywidualne Mistrzostwo Świata.

Z firmą AMBRAM współpracujemy już od ponad dwudziestu lat. Ciężka praca, solidność oraz budowanie własnej marki jako firmy oferującej kompleksowe usługi pozwoliły naszemu Partnerowi zostać liderem w dystrybucji i montażu bram garażowych, bram przemysłowych, bram wjazdowych, stolarki okiennej i drzwiowej, rolet zewnętrznych, ogrodzeń oraz automatyki do wszelkiego rodzaj bram garażowych i wjazdowych na toruńskim rynku. Nasze firmy od lat rozwijają się razem, wspierają polski sport a przy tym realizują także swoje cele biznesowe. Tym razem wspólna pasja zaowocowała udaną akcją promocyjną z lokalnym klubem żużlowym, co bardzo cieszy - powiedział Adam Krużyński – Dyrektor Zarządzający Nice Polska.