Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Polonia dalej w jednej drużynie z Nice

27 marca 2024
Polonia dalej w jednej drużynie z Nice

W ostatnich dniach Polonia Bydgoszcz przedłużyła umowę o współpracy z firmami reprezentującymi grupę Nice na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego: ESIMA Rolety oraz Astra.To kolejny rok niezwykle owocnej współpracy. – Współpracę rozpoczęliśmy kilka lat temu, kiedy objąłem stery w Polonii Bydgoszcz. Reprezentujący grupę w Polsce, Wojciech Jankowski zaprosił do tej współpracy swoich lokalnych partnerów i corocznie realizujemy wspólnie kilka ciekawych projektów. Wierzę, że razem będzie nam dane awansować do PGE Ekstraligi – powiedział Jerzy Kanclerz, prezes zarządu Polonii Bydgoszcz. W poniedziałek doszło do symbolicznego parafowania umowy, na mocy której partnerzy Nice będą szeroko promowani w trakcie wspólnych eventów.

Wojciech Jankowski w poniedziałek nie ukrywał radości. – Jesteśmy firmą, która myśli globalnie, a działa lokalnie. Gdyby nie nasi Partnerzy Handlowi reprezentujący naszą markę w terenie, pewnie nigdy nie doszłoby do tej współpracy. Dzięki nim nasze rozwiązania trafiają do domów użytkowników na Kujawach i Pomorzu nie tylko do automatyzacji bram wjazdowych czy garażowych, ale także znajdują się w osłonach przeciwsłonecznych oraz od 2018 roku – w systemach inteligentnego domu – zauważył Wojciech Jankowski, Head of marketing sales support w grupie Nice w Polsce.

Wspomniane produkty Nice można znaleźć m.in. w roletach zewnętrznych produkowanych w zakładzie produkcyjnym ESIMA Rolety w Dobrczu. Wspólnie z właścicielem firmy, Jakubem Wiśniewskim przed rozpoczęciem sezonu planowana jest m.in. akcja edukacyjna, która będzie miała na celu zaprezentowanie możliwości automatyki budynkowej w domach oraz programowanie scenariuszy w ramach inteligentnego domu. Pokazowe lekcje planowane są w najbliższym czasie w szkołach średnich w Bydgoszczy.

Zobacz, jak wygląda innowacyjny proces produkcyjny wdrożony w zakładzie produkcyjnym ESIMA.