Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Patryk Rolnicki najlepszy w wyzwaniu Nice

13 grudnia 2019
Patryk Rolnicki najlepszy w wyzwaniu Nice

W środę w nowym sklepie Leroy Merlin w Rzeszowie żużlowcy wzięli udział w wyzwaniu przygotowanym przez sponsora tytularnego pierwszej ligi żużlowej, firmę Nice. W programowaniu centrali sterującej najlepszy okazał się Patryk Rolnicki, który w najbliższym sezonie będzie reprezentował barwy Stali Rzeszów.

 

Od marca tego roku na półkach w sklepach Leroy Merlin znajdują się produkty z rodziny Nice Home przeznaczone do samodzielnego montażu. Siedmiu zawodników stanęło przed zadaniem wczytania pilota do centrali. Zadaniem mieli wykonać poprawnie w jak najkrótszym czasie. W zmaganiach najlepszy okazał się Patryk Rolnicki, który potrzebował 41 sekund na realizację zadania. Drugie miejsce zajął Karol Baran, a trzecie Dawid Lampart. Udział w zmaganiach wzięli także Wiktor Lampart, Edward Mazur oraz bracia Michał i Bartosz Curzytkowie.

- W tym roku staraliśmy się we współpracy z Leroy Merlin promować sport żużlowy w wybranych ośrodkach. Łącznie na naszej road mapie znalazło się ponad 15 miast w całej Polsce. W Rzeszowie do udziału w konkursie zaprosiliśmy aż 7 zawodników. Każdy z nich otrzymał instrukcję oraz mógł korzystać z wszystkich dostępnych materiałów pomocowych. Część zawodników próbowała wczytać pilota metodą prób i błędów – mówi Wojciech Jankowski, Business Development Manager w Nice Polska. – Niektórzy zawodnicy skorzystali z materiałów video, ale najszybciej zadanie zrealizowali ci, którzy tradycyjnie zajrzeli do instrukcji. To dowód na to, że materiały techniczne są intuicyjne.

Dla zgromadzonych kibiców przygotowano także konkurs wiedzy z nagrodami na temat Nice 1. Ligi Żużlowej. Każdy zawodnik opowiedział krótko o swoich przygotowaniach do sezonu, a bracia Lampartowie zaprezentowali motocykle typu pit-bike (małe motocykle do jazd treningowych, podobne do motocrossu).

 

Fotografie: Mariusz Sądy