Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Partner Nice - Esima - sponsorem Polonii Bydgoszcz

17 marca 2020
Partner Nice - Esima - sponsorem Polonii Bydgoszcz

W ubiegły poniedziałek odbyło się w siedzibie naszego partnera – firmy Esima spotkanie z udziałem prasy z okazji podpisania umowy sponsorskiej, na mocy której Esima wspierać będzie klub żużlowy Polonia Bydgoszcz. Podpisanie umowy było świetną okazją do zaprezentowania polskiej wersji aplikacji elero Centero Home – narzędzia do zarządzania inteligentnym domem z poziomu telefonu komórkowego.

 

Dzięki intuicyjnej aplikacji z Elero Centero Home, użytkownik ma możliwość sterowania roletami wewnętrznymi i zewnętrznymi, żaluzjami, markizami, pergolami, ale też oświetleniem czy systemem alarmowym za pośrednictwem smartfona. Elero Centero Home pozwala na tworzenie scenariuszy, które sprawiają, że nasz dom reaguje w określonych porach na nasze codzienne zwyczaje. Jeśli codziennie wychodzimy o podobnej porze z domu do pracy, to mamy możliwość stworzenia sekwencji zdarzeń, w której o określonej porze wyłączane w domu są wszystkie światła, zamykane są wszystkie bramy i osłony oraz uzbrojony zostaje system alarmowy. System w całości obsługiwany jest za pośrednictwem przyjaznej użytkownikowi aplikacji mobilnej dostępnej całkowicie bezpłatnie.

 

Podczas kolejnej części spotkania, goście mieli okazję uczestniczyć w wycieczce po fabryce roletowej i zobaczyć, jak powstaje w Esimie automatyczna roleta. Dodatkowo właściciel Esimy – Jakub Wiśniewski  zaprezentował też mniejszą salę produkcyjną moskitier.

Pozytywnie zaskakująca była frekwencja i zainteresowanie ze strony dziennikarzy. Mieliśmy zaszczyt spotkać się z reprezentantami wszystkich najważniejszych redakcji z woj. kujawsko-pomorskiego, w tym TVP Bydgoszcz, Express Bydgoskiego czy Gazety Wyborczej.

Zachęcamy do obejrzenia okolicznościowego materiału wideo: