Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Pandemia COVID-19 – zamykamy firmę dla Klientów z zewnątrz

12 października 2020
Pandemia COVID-19 – zamykamy firmę dla Klientów z zewnątrz

Z przykrością informujemy, że związku z dużym wzrostem zachorowań na COVID-19, ze względu na bezpieczeństwo Państwa oraz naszych Pracowników, jesteśmy zmuszeni prewencyjnie zamknąć firmę dla osób z zewnątrz od wtorku, 13 października do odwołania. Cały czas jesteśmy do Państwa dyspozycji. O działaniu konkretnych działów informujemy poniżej.


Dział handlowy

Nieprzerwanie realizujemy Państwa zamówienia złożone w formie mailowej i telefonicznej z dostawą za pośrednictwem FIRM KURIERSKICH.


Dział serwisu

Naprawy serwisowe wykonywane są bez zmian. 

Dostarczenie produktów oraz ich wydanie po dokonanej naprawie może być zrealizowane tylko za pośrednictwem FIRM KURIERSKICH. 

W związku z pandemią, do odwołania zawieszamy usługę naprawy ekspresowej.


Szkolenia

Wszystkie dwudniowe Szkolenia Licencyjne, które miały odbyć się w siedzibie Nice Polska zostają odwołane – osoby zapisane na szkolenia zostaną o tym poinformowane w odrębnej wiadomości. O wznowieniu szkoleń niezwłocznie Państwa poinformujemy. Szkolenia online i webinaria odbędą się zgodnie z planem.

Niezwłocznie poinformujemy Państwa o fakcie ponownego otwarcia naszej placówki. Stosowna informacja jest również dostępna na naszej stronie internetowej.