Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Nowy System Parkingowy NicePark Pro w ofercie Nice

12 czerwca 2017
Nowy System Parkingowy NicePark Pro w ofercie Nice

Z początkiem czerwca Nice Polska wprowadza do swojej oferty nową linię systemów parkingowych NicePark Pro, dedykowanych obiektom o dużym natężeniu ruchu. Główne jego zalety to elastyczność konfiguracji, wielość funkcjonalności, unikalne rozwiązania dwustronnych terminali wjazdowych i wyjazdowych z możliwością poboru opłat oraz obsługi za pośrednictwem telefonu komórkowego.

O wprowadzeniu na rynek nowej linii produktowej zadecydowała stale rosnąca popularność segmentu rynkowego systemów parkingowych. NicePark Pro to rozwiązanie idealne do obsługi skomplikowanych inwestycji. Jego podstawą są profesjonalne terminale wjazdowe i wyjazdowe, które można konfigurować dostosowując je do wymagań konkretnego Klienta.

Systemy NicePark Pro znajdą zastosowanie tam, gdzie pomimo bardzo dużej liczby użytkowników, nie wszyscy muszą wnosić opłaty za wjazd czy wyjazd. Tak dzieje się np. we wspólnotach mieszkaniowych, na dużych przyzakładowych parkingach czy w biurowcach. Osoby z zewnątrz, zobligowane do wniesienia opłaty mogą to zrobić  bezpośrednio w terminalu wjazdowym lub wyjazdowym. Nie ma konieczności instalacji kosztownych kas automatycznych lub organizacji kasy ręcznej, co w oczywisty sposób wpływa na ograniczenie kosztów. 

System komunikacji w NicePark Pro opiera się na łączności z wykorzystaniem sieci GSM i oprogramowaniu zainstalowanym na centralnym serwerze. Jego podstawową zaletą jest moduł umożliwiający wjazd i wyjazd przy użyciu telefonu komórkowego (co odbywa się poprzez wykonanie połączenia na wskazany numer telefonu).

Elastyczną konfigurację Nice Park Pro umożliwia jego modułowa konstrukcja, która daje możliwość rozbudowy terminali wjazdowych i wyjazdowych o części takie jak: czytniki kart zbliżeniowych, czytniki kart dalekiego zasięgu, odczyt numerów rejestracyjnych pojazdów, pobór opłat czy monitoring za pośrednictwem kamer. Rozszerzenie działającego systemu nie wymaga jego przebudowy, a jedynie dołożenie potrzebnego modułu, co jest możliwe w każdym czasie, nawet po jego wielomiesięcznej eksploatacji.

Kolejne zalety NicePark Pro to małe wymagania dotyczące zasilania czy komunikacja terminala ze szlabanem poprzez linię T4Bus, co jest jednoznaczne z zastosowaniem tylko dwóch przewodów do komunikacji, a nie ośmiu, jak w klasycznych systemach parkingowych. Należy także wspomnieć, że diagnostyka i konfiguracja systemu jest możliwa za pośrednictwem Internetu z dowolnego miejsca na świecie.

W ofercie Nice cały czas dostępne są systemy parkingowe NicePark będące doskonałym rozwiązaniem dla inwestycji standardowych, które charakteryzuje intensywne użytkowanie >>>

Dodatkowych informacji udziela Pan Piotr Sikorski pod numerami tel.:  539 934 095 i 22 759 40 20 lub e-mail: piotr.sikorski@nice.pl