Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Nowy Dyrektor ds. Technologii w Nice

15 grudnia 2023
Nowy Dyrektor ds. Technologii w Nice

Miło nam poinformować Państwa o mianowaniu Vincenzo Girlando na stanowisko Dyrektora ds. Technologii Grupy, a tym samym wzmocnieniu naszej pozycji w zakresie innowacji i najnowocześniejszych technologii. Girlando będzie odpowiedzialny za stworzenie i rozwój planu działań technologicznych umożliwiających osiągnięcie długoterminowych, globalnych celów Nice.

 
Dzięki wieloletniej karierze obejmującej badania i rozwój, marketing, zarządzanie projektami i zarządzanie produktami, Girlando będzie napędzał innowacyjną ścieżkę Nice i przyczyni się do rozwoju strategii, która doprowadzi do konsolidacji Grupy pod jedną marką, która jest podstawą szybkiego wzrostu osiągniętego przez firmę w ostatnich latach.

Biorąc pod uwagę przyszłe kroki Nice, Girlando będzie odpowiedzialny za stworzenie planu działań dotyczących rozwoju technologicznego, aby osiągnąć długoterminowe globalne cele firmy, które obejmują konsolidację platform i integrację marek w celu opracowania coraz bardziej kompleksowych, kompletnych rozwiązań dla zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych. Będzie również nadzorował centra badań i rozwoju oraz innowacji, współpracując ze wszystkimi jednostkami biznesowymi, ustanawiając najwyższe standardy jakości, niezawodności, skalowalności, wydajności i bezpieczeństwa produktów i platform technologicznych Nice.

Komunikacja, sztuczna inteligencja i innowacje są kluczowymi czynnikami, które będą wyznaczać rolę Girlando w Nice, zgodnie z technologiami zarządzania domem, które stale ewoluują zgodnie
z potrzebami konsumentów. Jego główne obowiązki obejmują: mapowanie technologii obecnie wykorzystywanych w Grupie, definiowanie strategii i planu działań dla każdej z nich, mapowanie umiejętności i możliwych synergii, ulepszanie procesów i narzędzi rozwoju produktów i technologii, tworzenie nowej strategii technologicznej dla Grupy.

"Nice to globalna firma o uznanym, innowacyjnym podejściu do technologii. Jest to zapisane w jej DNA. Firma chce realizować swoją misję poprawy jakości życia ludzi poprzez upraszczanie ich codziennych rutyn. Głównym celem technologii jest pomaganie ludziom, organizacjom i firmom w zwiększaniu wydajności i pokonywaniu największych obecnych i przyszłych wyzwań społecznych. Jestem dumny, że mogę poprowadzić ten proces w kierunku technologicznej doskonałości Nice", mówi Vincenzo Girlando, Dyrektor ds. Technologii w Nice.

Urodzony w Weronie, Girlando ma ponad 25-letnie doświadczenie w międzynarodowych firmach, takich jak Electrolux, Schneider Electric, Siemens, Alstom i General Electric. Inżynieria i technologia to jego pasja, obok czytania i podróżowania z rodziną.