Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Nowa fabryka Nice w Brazylii

1 marca 2019
Nowa fabryka Nice w Brazylii

Z przyjemnością informujemy o kolejnej inwestycji Nice – fabryce w brazylijskim mieście Santa Rita. Brazylia – bardzo ważny rynek z punktu widzenia Grupy, a budowa obiektu, to kolejny kamień milowy, który wzmacnia markę Nice oraz jej pozycje na rynku nie tylko brazylijskim, ale również na całym kontynencie południowoamerykańskim. Wartość inwestycji to około 20 milionów złotych.

 

Fabryka została otwarta 21 lutego w obecności lokalnych polityków, dziennikarzy i Klientów. Obiekt w Santa Rita  jest częścią większego planu inwestycyjnego w Brazylii, którego filarami jest odnowa  São Caetano do Sul oraz inwestycja w mieście Limeira.

Fabryka w Santa Rita liczy 6 200 metrów kwadratowych. Będzie ona sercem produkcji podzespołów elektronicznych przeznaczonych do bram wjazdowych, elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz urządzeń przeznaczonych do kontroli dostępu. W obiekcie znajduje się centrum szkoleniowe oraz salon wystawowy – miejsca zaprojektowane z myślą o partnerach i klientach.

Jesteśmy dumni, że możemy dziś świętować ten kluczowy etap rozwoju, powiedział Roberto Griffa, dyrektor generalny Nice. Brazylia jest dla nas kluczowym rynkiem – to właśnie dlatego inwestujemy właśnie tutaj w fabrykę w Santa Rita i wkrótce w nowe obiekty w São Caetano do Sul i Limeira.

Według dyrektora generalnego Nice w Brazylii, Leonardo Sancheza: Nowy zakład w Santa Rita do Sapucaí sprosta międzynarodowym standardom i będzie przede służyć na rynku brazylijskim, ale także rynkach zagranicznych. Jednostka opiera się na trzech filarach: solidnych procesach, najnowocześniejszych technologiach i ludziach - ten ostatni uważa on za najważniejszy. Nasza fabryka w Minas Gerais stanowi ważny punkt orientacyjny dla całej Grupy w globalnej strategii grupy, która wykorzystuje Brazylię jako odpowiednie centrum kompetencji technologicznych w zakresie produkcji, badań i rozwoju produktów. Otwarcie fabryki jest pierwszym etapem dużego projektu, który obejmie nowe inwestycje,  doskonalenie procesów i podnoszenie poziomu jakości i wydajności – kontynuuje Sancheza.