Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Nowa aplikacja MyNice - intuicyjna, spersonalizowana, inteligentna

09 października 2023
Nowa aplikacja MyNice - intuicyjna, spersonalizowana, inteligentna

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu aplikacji MyNice do zarządzania automatyką domową, ze wsparciem asystenta głosowego, która ułatwia użytkownikom, zarządzanie codziennymi rutynami.


Nowa aplikacja MyNice sprawia, że sterowanie podłączonymi urządzeniami jest jeszcze bardziej intuicyjne, zintegrowane i inteligentne. Od teraz użytkownicy będą mogli zarządzać elementami systemu automatyki Nice, zarówno jednokierunkowymi, jak i dwukierunkowymi, gdziekolwiek się znajdują, w tym za pośrednictwem asystentów głosowych Amazon Alexa i Google Assistant.

Aplikacja umożliwia użytkownikom interakcję, zarówno z członkami rodziny w celu wspólnego zarządzania inteligentnym domem, ale także bezpośrednio z instalatorem, aby uzyskać zdalną pomoc techniczną za pośrednictwem funkcji ProConnect.

Zarządzanie, konserwacja i kontrola automatyki wjazdowej oraz osłonowej będą z nową aplikacją prostsze niż kiedykolwiek.

Udogodniania aplikacji MyNice App dla użytkowników

Po połączeniu aplikacji z interfejsem Nice Core, użytkownik może kontrolować wszystkie elementy automatyki domowej - od zarządzania otwieraniem i zamykaniem rolet po kontrolę natężenia światła. Użytkownicy będą mogli ustawić urządzenia zgodnie ze swoimi preferencjami, wybierając na przykład czas opuszczania i podnoszenia żaluzji lub rolet oraz włączania i wyłączania świateł. Scenariusze mogą być zatem tworzone zgodnie ze wschodem lub zachodem słońca, umożliwiając cieszenie się naturalnym światłem, w jak największym stopniu.

Aplikacja MyNice dba o bezpieczeństwo użytkowników i pozwala im kontrolować dostęp do domu oraz aktywować powiadomienia o otwarciu i zamknięciu bramy, dając możliwość otrzymywania bieżącej informacji w przypadku ewentualnych nieprzewidzianych zdarzeń.  

Szybka i łatwa konserwacja, także zdalna

Aplikacja MyNice jest dla użytkownika podstawowym narzędziem do serwisowania i wykonywania przeglądów automatyki. Otrzymują oni alerty w postaci powiadomień o awarii lub potrzebie naprawy swoich bram i mogą szybko poprosić o pomoc techniczną, dzięki funkcji zdalnego połączenia ProConnect.

Użytkownicy mają możliwość podjęcia decyzji, kiedy i na jakich poziomach autoryzacji przyznać instalatorom możliwość zdalnego serwisu.

Specyfikacja techniczna

Dzięki aplikacji MyNice możliwa jest aktualizacja oprogramowania urządzeń Nice. Wraz z aktualizacją interfejsu Nice Core dostępna jest dwukierunkowa komunikacja między urządzeniami. W przypadku automatyki podłączonej za pośrednictwem interfejsu Nice BiDi-WiFi, kompatybilnego z automatyką wjazdową Nice, dostępne jest również zdalne zarządzanie w chmurze, zapewniające kompletną i zintegrowaną łączność.

Gdy użytkownik jest poza domem, dzięki aplikacji MyNice będzie mógł zarządzać otwieraniem automatyki wjazdowej, aby umożliwić dostęp znajomym lub kurierom w przypadku dostaw. Wymienione wyżej funkcje są również dostępne dla automatyki Gate&Door podłączonej za pośrednictwem interfejsu IT4WIFI.

Wersje aplikacji MyNice

Na urządzenia z systemem Android

Na urządzenia z systemem iOS

Konfiguracja

Poradnik na temat podstawowej konfiguracji modułu BiDi-WiFi oraz automatyki Nice dostępny jest w serwisie YouTube - link.

Zachęcamy do pobrania pliku pdf z informacjami technicznymi umożliwiającymi bezproblemową konfigurację oraz synchronizację aplikacji z interfejsami Nice: Core, IT4WiFi oraz BiDi – WiFi.

 

Aplikacja MyNice, po prostu dotknij i gotowe!
 

BiDi-WiFi - inteligentne urządzenie plug-in, ułatwiające Twoją pracę