Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Nice Partnerem Strategicznym Amatorskiego Klubu Kolarskiego JURA BIKE

11 lutego 2019
Nice Partnerem Strategicznym Amatorskiego Klubu Kolarskiego JURA BIKE

Miło nam poinformować, że nasza firma została Partnerem Strategicznym Amatorskiego Klubu Kolarskiego JURA BIKE, który zrzesza pasjonatów tej dyscypliny – zarówno doświadczonych zawodników z dużym dorobkiem jak i dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kolarstwem. Umowa partnerska została podpisana w dniu 6 lutego 2019. 

Klub bierze aktywny udział w wielu imprezach sportowych, osiągając wiele znaczących sukcesów. W ramach naturalnego rozwoju organizacji w roku 2019 powstanie szkółka kolarska do zadań której będzie należeć popularyzacja zdrowego trybu życia wśród najmłodszych, nauka techniki jazdy na rowerach górskich i szosowych, przekazywanie ogólnej wiedzy na temat bezpieczeństwa, organizowanie wycieczek rowerowych oraz przygotowanie do udziału w zawodach najmłodszych zawodników.

Głównym celem sportowym Klubu na następny sezon będzie udział w cyklu Bike Atelier Maraton, w którym członkowie klubu będą starali się uzyskać jak najlepsze miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Nice Polska od lat wspiera polski sport – nie tylko na najwyższym szczeblu rozgrywek i rywalizacji, ale również sport amatorski czy młodzieżowy.

Dla produktów Nice, a szczególnie automatyki dla domu i przemysłu, Śląsk jest bardzo ważnym rynkiem geograficznym, dlatego chętnie i aktywnie angażujemy się tu społecznie.

Nie jest to pierwszy tego typu projekt, który Nice realizuje na Śląsku – od października 2017 roku wspieramy utalentowaną młodzież z Akademii Piłkarskiej Stadionu Śląskiego, która trenuje pod czujnym okiem fachowej kadry.