Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Nice na targach w styczniu i lutym – zapraszamy!

25 stycznia 2023
Nice na targach w styczniu i lutym – zapraszamy!

Z przyjemnością informujemy, ze w najbliższym czasie firma Nice weźmie udział w kilku wydarzeniach targowych.
 

4 Design Days

W dniach 26-29.01.2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędą się targi 4 Days Design. Siódma edycja tego wydarzenia odbędzie się pod hasłem: TOGETHER 4 HUMANITY i będzie obfitowała w tematy ważne dla architektów, designerów, urbanistów, deweloperów, inwestorów oraz władz samorządowych. Dynamiczny rozwój świata ma swoją cenę i obnaża szereg nieznanych wcześniej wyzwań takich jak: zmiany klimatyczne, kryzys surowcowy, niepohamowany konsumpcjonizm, nierówności społeczno-ekonomiczne, starzejące się społeczeństwo, bezdomność, epidemie… Targi 4 Days Design to czas refleksji i zadania pytania, czy idziemy w dobrym kierunku.

W targach 4 Days Design weźmiemy udział wraz z naszymi partnerami – firmami: Deziro, Pluscom i ALU4U.

 

Na stoisku będzie można zobaczyć produkty z zakresu automatyki osłonowej (rolety, żaluzje i pergole) oraz sterowanie smart do monitoringu stolarki okiennej. Poniżej przedstawiamy wizualizację naszego stoiska.

- Na przestrzeni ostatnich lat Pluscom przeszedł dużą zmianę w zakresie prowadzonej działalności – mówi Artur Szóstak – współwłaściciel firmy. Wcześniej nasze działania koncentrowaliśmy głównie na wsparciu instalatorów automatyki. Dzisiaj dalej stanowimy suport techniczny, ale dodatkowo postanowiliśmy dostarczać klientom końcowym kompleksowe rozwiązania z zakresu stolarki otworowej. W drugim naszym budynku systematycznie rozbudowujemy showroom, w którym inwestor budujący dom może obejrzeć okna, osłonny okienne oraz drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Ten profil działalności, z naciskiem na produkt premium, chcemy zaprezentować na targach 4 Days Design razem z kolegami z Deziro. Dzięki systemowi Nice i FIBARO będziemy mieli możliwość sterowania większością elementów stolarki otworowej dostępnej na naszym stoisku za pośrednictwem aplikacji Yubii – kontynuuje Szóstak.

Zapraszamy na stoisko numer 54!

Więcej informacji można zdobyć na stronie internetowej targów: www.4dd.pl

Targi Budma

W dniach 31.01 – 3.02. 2023 weźmiemy udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2023.

Targi BUDMA to od wielu lat jedno z najważniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Nie może więc na nich zabraknąć firmy Nice Polska – pojawimy się z naszymi Partnerami Handlowymi na dwóch stoiskach.

targi budma automatyka nice

We współpracy z naszym partnerem, firmą Z-Home zaplanowaliśmy ogólnopolską premierę nowego produktu oraz modułu do sterowania nim w ramach aplikacji. Będzie to kolejny element, po panelu energii, rozwijający aplikację Yubii Home.

Z kolei na stoisku Gdańskiej Fabryki Okien zaprezentujemy pakiet bezpieczeństwa do monitoringu stolarki otworowej z głównym nastawieniem na prezentację produktu, który od niedawna jest w ofercie Nice Polska, czyli HubPowrbank wraz z akcesoriami, takimi jak czujniki otwarcia i zamknięcia czy czujniki ruchu, którymi można sterować  za pomocą aplikacji.

Czekamy na Was w pawilonie numer 5, stoisko 33 oraz 77

Więcej informacji o targach znajduje się na stronie: www.budma.pl

30ISE Europe | Integrated Systems Europe 2023
W dniach 31.01 do 3.02 Grupa Nice będzie obecna na targach ISE w Barcelonie. Integrated Systems Europe, często określane jako ISE, to największe na świecie targi integracji systemów AV.

Dla wszystkich Klientów Nice przewidziane są darmowe wejściówki, które można zdobyć klikając na link: https://registration.firabarcelona.com/?cod_prom=CG6QXDOO#/en_GB/E234023/WEB i podając hasło: CG6QXDOO

Adres stoiska Nice
Fira Barcelona, Gran Via, Barcellona (Hiszpania)
Hala 2
Stoisko 2K350

Więcej informacji na stronie: www.ise.barcelona