Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Nice na pierwszej rocznicy otwarcia sklepu Leroy Merlin w Tarnowie

20 sierpnia 2019
Nice na pierwszej rocznicy otwarcia sklepu Leroy Merlin w Tarnowie

W środę 14 sierpnia o godzinie 15 w sklepie Leroy Merlin przy ul. Błonie w Tarnowie, trójka młodych zawodników żużlowej Unii Tarnów spotkała się z kibicami. Wydarzenie odbyło się z okazji pierwszej rocznicy otwarcia sklepu Leroy Merlin w Tarnowie.

W markecie budowlanym obecni byli: finalista Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski Mateusz Cierniak, Ernest Koza i Przemysława Konieczny. Zawodnicy odpowiadali na pytania kibiców oraz rozdawali autografy.

Dla fanów przygotowano również test wiedzy, w którym jeden z fanów wygrał podwójne zaproszenie na finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski, rozgrywany na stadionie Unii Tarnów.

Również zawodnicy wzięli udział w wyjątkowym konkursie. Ich zadaniem było zaprogramowanie pilota do centrali sterującej przeznaczonego do samodzielnego montażu najnowszego systemu automatyki domowej Nice Home. Zawodnicy korzystali z dostępnych materiałów pomocowych (instrukcji, filmów montażowych, infolinii technicznej, itp.) i mieli w jak najkrótszym czasie wykonać zadanie konkursowe. Najszybciej zrobił to Przemysław Konieczny, który w nagrodę otrzymał zestaw Nice Home Avio 500.