Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Nice kolejny rok z rzędu z GKM-em Grudziądz

12 kwietnia 2024
Nice kolejny rok z rzędu z GKM-em Grudziądz

Grupa Nice w Polsce przedłużyła umowę sponsoringową z ekstraligowym GKM-em Grudziądz. Informacja została ogłoszona w czasie w wielkiego pikniku zorganizowanego w pobliżu stadionu, przed sklepem Castorama, w trakcie którego promowano rozwiązania grupy Nice w Polsce.

W godzinach południowych mieszkańcy Grudziądza oraz kibice lokalnej drużyny mieli okazję nie tylko podziwiać występy zawodników w czasie corocznego, przedsezonowego Media Day, ale także zapoznać się z ofertą automatyki Moovo oraz możliwościami jej integracji z systemami inteligentnego domu FIBARO dostępnymi na zabudowie samochodu pokazowego. W prosty sposób bezproblemowo za pomocą odświeżonej aplikacji Yubii Home można dzisiaj sterować bramami garażowymi oraz wjazdowymi wykorzystującymi automatykę Moovo, komunikując się za pomocą protokołu Z-Wave.


W godzinach wieczornych samochód pokazowy zamieniono na scenę, na której pojawili się wszyscy polscy zawodnicy reprezentujący barwy GKM-u Grudziądz w sezonie 2024. Spotkanie zaczął jednak Marcin Murawski, prezes zarządu, który ogłosił informację o przedłużeniu współpracy z grupą Nice. – Powiem szczerze, że nie wiem, który rok z rzędu współpracujemy z grupą Nice, ale jest to współpraca wybiegająca poza standardowe ramy. Obiecujemy tworzyć w tym sezonie dobre widowiska i promować Wasze rozwiązania na naszym zapełnionym do ostatniego krzesełka obiekcie – mówił Murawski, który przekazał okolicznościową umowę reprezentującemu grupę Nice w Polsce, Wojciechowi Jankowskiemu. Ten z kolei serdecznie podziękował dyrektorce sklepu Castorama w Grudziądzu, Joannie Trawczyńskiej za dotychczasową współpracę oraz promocję produktów marki Nice na terenie Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz zaangażowanie w edukację pracowników z zakresu automatyki budynkowej.

W spotkaniu z kibicami udział wzięli nie tylko zawodnicy: Wadim Tarasenko, Kacper Pludra i juniorzy, ale także trener pierwszej drużyny, Robert Kościecha. – Dzisiaj spojrzałem na aplikację i przeszedłem już 17 kilometrów. Przygotowania do sezonu idą pełną parą. Cieszę się, że Nice zostaje z nami na kolejny sezon. My też zawsze staramy się być dla wszystkich „nice” – śmiał się Kościecha. Następnie przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia oraz zebranie autografów przez licznie zgromadzonych kibiców oraz dzieci.