Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Nice Kids Day

22 czerwca 2018
Nice Kids Day

W minioną sobotę firma Nice Polska postanowiła świętować obchodzony 1 czerwca Dzień Dziecka. W Nice Kids Day – evencie zorganizowanym z myślą o pociechach pracowników firmy Nice, wzięło udział niemal czterdzieścioro dzieci. Nice Day Kids rozpoczął się od zwiedzania firmy – na początku dzieci zobaczyły wzorcownię poświęconą roletom, markizom i żaluzjom, następnie pomieszczenie poświęcone systemom kontroli ruchu pieszych oraz wzorcownię automatyki wjazdowej.

Dzieci miały także okazję odwiedzić serwis i magazyn, gdzie w roli głównej wystąpił wózek widłowy, którego możliwości zafascynowały szczególnie najmłodszych.

Po intensywnym zwiedzaniu, na dzieci czekały innego rodzaju atrakcje, związane z piknikiem oraz zabawami i konkursami zorganizowanymi na świeżym powietrzu. Doświadczeni animatorzy przygotowali wiele gier oraz zabaw sportowo-rekreacyjnych z nagrodami. Dzieci mogły skorzystać również z takich atrakcji jak basen z kulkami, zjeżdżalnia speed, cymbergaj, stół do tenisa stołowego czy piłkarzyki. Obecność tych ostatnich umożliwiła nam zorganizowanie turnieju, w którym aż 9 drużyn zmagało się o miano tej najlepszej – emocje sięgały zenitu.