Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Nice Industrial App – pomoc dla Instalatora przy montażu napędów przemysłowych

27 grudnia 2018
Nice Industrial App – pomoc dla Instalatora przy montażu napędów przemysłowych

Z przyjemnością informujemy o oddaniu do użytku finalnej wersji aplikacji Nice Industrial App będącej szybkim i zaawansowanym narzędziem wspomagającym pracę Instalatora przy montażu napędów przemysłowych Nice.

Aplikacja ta wyposażona została w przyjazny i intuicyjny dla użytkownika interfejs pozwalający na bardzo łatwe ustawienie pozycji krańcowych bramy wyposażonej w silnik z elektronicznymi wyłącznikami krańcowymi oraz przechowywanie i modyfikowanie ponad 100 parametrów centrali Nice D-Pro Automatic.

 

Za jej pośrednictwem możliwa jest również szybka aktualizacja oprogramowania oraz przesyłanie parametrów i ustawień zapisanych w jednej centrali D-Pro Automatic na inne. Jest to funkcja niezwykle użyteczna i znacznie przyspieszająca proces programowania w sytuacji instalowania szeregu zautomatyzowanych bram posiadających te same ustawienia funkcjonalne.

Dzięki Nice Industrial App możliwe jest także stworzenie bazy danych (np. w komputerze) z nazwanymi przez użytkownika ustawieniami z poszczególnych inwestycji. Dzięki temu, gdy zaistnieje potrzeba, jest możliwość łatwego zaimportowania gotowych ustawień do zamontowanej centrali. Aplikacja umożliwia również przesyłanie zapisanych parametrów drogą mailową.  

Nice Industrial App łączy się za pomocą funkcji Bluetooth z centralą D-Pro Automatic (z wpiętym modułem NDA004), co oznacza brak potrzeby korzystania z sieci Wi-Fi, sieci komórkowych lub połączeń przewodowych. Na chwilę obecną aplikacja dostępna jest w 10 językach (także w języku polskim) – język użytkownika identyfikowany jest podczas instalacji aplikacji wybierając domyślny język ustawiony na smartfonie.

Nice Industrial App dostępna jest zarówno w wersji do systemu Android jak i IOS. Zachęcamy do pobrania aplikacji: