Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Nice i Pluscom partnerami drużyny hokejowej GKS-u Katowice

23 lutego 2022
Nice i Pluscom partnerami drużyny hokejowej GKS-u Katowice

Miło nam poinformować, że na mocy podpisanej umowy firmy Nice i Pluscom zostały partnerami hokejowej sekcji GKS-u Katowice.

W przeszłości firma Nice Polska miała okazję współpracować z piłkarską sekcją GKS-u Katowice. W tym roku, razem z naszym wieloletnim Partnerem Handlowym, firmą Pluscom i jej właścicielem Arturem Szóstakiem, postanowiliśmy wesprzeć klub, dbając o infrastrukturę sportową przy katowickim Spodku.

Firma Pluscom z siedzibą w Jaworznie, jest jednym z największych Partnerów Handlowych Nice w województwie śląskim. W siedzibie firmy znajduje się centrum szkoleniowe, w którym odbywają się kursy dedykowane instalatorom produktów Nice, a w punkcie handlowym można zapoznać się z pełną ofertą automatyki wjazdowej, drzwi i okien, a także systemów inteligentnego domu FIBARO. Pluscom jest obecny na rynku od roku 2005 i systematycznie rozwija się zarówno w Polsce, jak i za granicą, z roku na rok poszerzając portfolio produktowe. Odbiorcami oferty Pluscom są inwestorzy, firmy instalatorskie, klienci indywidualni, sklepy oraz hurtownie.

Nice i Pluscom chcą wspólnie prowadzić działania, których celem jest promocja produktów Nice i FIBARO na lokalnym rynku oraz wśród producentów wykorzystujących nasze rozwiązania w systemach osłonowych takich jak żaluzje, rolety, markizy czy pergole - podkreśla Wojciech Jankowski, Export Area Manager firmy Nice.

Naszej współpracy będzie z pewnością sprzyjał fakt, że klub GKS Katowice zajął ostatecznie pierwsze miejsce w zasadniczej fazie rozgrywek.