Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Nice i Aplauz wspierają pilską Polonię

02 kwietnia 2024
Nice i Aplauz wspierają pilską Polonię

Drugi rok z rzędu będzie trwała umowa o współpracy między grupą Nice w Polsce, firmą Aplauz z Piły a lokalnym klubem żużlowym – Speedway Polonią Piła. W minionym tygodniu parafowano odpowiednie dokumenty w siedzibie firmy Aplauz w Pile. 


Speedway Polonię Piła reprezentował Dariusz Pućka, Prezes Zarządu. – Cieszę się, że drugi rok z rzędu możemy kontynuować współpracę. Nasi partnerzy działają zarówno globalnie, jak w przypadku grupy Nice, ale są aktywni także na rynku lokalnym dzięki współpracy ze swoimi partnerami – w tym przypadku firmą Aplauz – powiedział Pućka. Firmę Aplauz reprezentował jej właściciel, Maciej Godzisz, a grupę Nice w Polsce, Wojciech Jankowski.

Aplauz od ponad 30-stu lat oferuje swoje usługi na rynku pilskim. Jest jednym z wiodących dystrybutorów automatyki Nice do bram wjazdowych. Salon firmy znajduje się w Pile przy Alejach Niepodległości 22. W ofercie oprócz automatyki do bram, można znaleźć także osłony przeciwsłoneczne (głównie rolety), a także ogrodzenia posesyjne i przemysłowe oraz elementy ślusarki stalowej i aluminiowej. Coraz większą popularność zyskują ogrody zimowe, pergole oraz wszelkiego rodzaju zadaszenia. Aplauz posiada w swoich szeregach doświadczonych instalatorów, którzy posiadają uprawnienia licencyjne do profesjonalnego montażu automatyki Nice. Firma funkcjonuje na rynku od 1992 roku i ma charakter rodzinny.

Na mocy podpisanego porozumienia logotypy Nice oraz Aplauz będą widoczne na kombinezonach zawodników Polonii Piła (występujących na torach Krajowej Ligi Żużlowej) oraz modernizowanym obiekcie przy ulicy Bydgoskiej. – Nasza strategia od pewnego czasu zakłada zaangażowanie wyłącznie w tych regionach, w których możemy współpracować stabilnie z lojalnym Partnerem Handlowym. W regionie pilskim jesteśmy reprezentowani przez przyjaciół z firmy Aplauz, którym dziękujemy za wspólne wsparcie dla lokalnego klubu żużlowego – powiedział reprezentujący grupę Nice w Polsce, Wojciech Jankowski.

W tym sezonie planowana jest m.in. wspólna akcja promocyjna, w której do wygrania będą bilety na mecze lokalnej drużyny. Barw pilskiej drużyny w tym roku bronić będzie m.in. zawodnik 5-lecia Nice 1. Ligi Żużlowej, Norbert Kościuch, a także Brytyjczyk (z przeszłością w cyklu Grand Prix) Adam Ellis. Trenerem drużyny został legendarny profesor z Oxfordu, Duńczyk Hans Nielsen. W pierwszym meczu Polonia Piła podejmować będzie na własnym torze w Wielką Sobotę drużynę Kolejarza Opole.