Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

NICE EXPERIENCE CENTER W KATOWICACH ZOSTAŁ OFICJALNIE OTWARTY!

16 lutego 2024
NICE EXPERIENCE CENTER W KATOWICACH ZOSTAŁ OFICJALNIE OTWARTY!

W dzisiejszych czasach technologia odgrywa znaczącą rolę w codziennym życiu, ułatwiając wiele czynności oraz wprowadzając innowacyjne rozwiązania do naszych domów. Jednym z najbardziej fascynujących trendów jest rozwój smart home – inteligentnego domu, który wykorzystuje zaawansowane technologie do automatyzacji i kontroli różnych urządzeń oraz systemów w domu. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć Nice Experience Center, nowy showroom prezentujący jak w praktyce działa ekosystem Nice Smart Home, czyniący dom bezpieczniejszym, bardziej wydajnym i wygodnym.

13 lutego miało miejsce oficjalne otwarcie Nice Experience Center, które znajduje się w Katowicach w dogodnej lokalizacji –  centrum Katowic przy Drogowej Trasie Średnicowej vis a vis największego w Południowej Polsce Centrum Handlowego – Silesia City Center. To miejsce stworzone przez Nice przy udziale firm Lena Lighting jednego z wiodących polskich  producentów wysokiej jakości systemów oświetleniowych do wnętrz oraz oświetlenia dla terenów zewnętrznych i Anwis – jednego z czołowych europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.

Wspólnie stworzyliśmy miejsce, w którym innowacyjne rozwiązania smart home spotykają się z najwyższą jakością oświetlenia i rolet, tworząc niepowtarzalne doświadczenie dla odwiedzających. To pierwsze na mapie Polski miejsce, gdzie prezentowane są obecne trendy związane ze światem IoT oraz nowe, innowacyjne rozwiązania Grupy Nice.

Na powierzchni około 140 m2 prezentujemy pełne możliwości rozwiązań Nice Home Management Solutions, zapewniających użytkownikom wygodę, kontrolę i efektywność w zarządzaniu różnymi aspektami ich domu poprzez wykorzystanie technologii automatyki domowej w następujących obszarach: zarządzanie roletami, oświetleniem, komfortem, energią, sterowania automatyką bramową i wjazdową oraz zabezpieczenia domu. Prezentowane są tam następujące rozwiązania: automatyka wjazdowa i brama garażowa, system alarmowy, wideodomofony, automatyka screen (silniki elero), pełne portfolio Nice Smart Home, oraz różne możliwości integracji systemu z multimediami, systemy kamer i monitoringu Nice, żaluzje i osłony Anwis, eleganckie i designerskie lampy Lena Lighting.

Nice Experience Center to nie tylko miejsce, gdzie prezentowane są produkty, ale to także przestrzeń do budowania społeczności, dzielenia się pomysłami i inspirowania się nawzajem do tworzenia nowych, inteligentnych rozwiązań dla domu. To miejsce nie tylko dla użytkowników, ale również dla profesjonalistów: integratorów, instalatorów, architektów, którzy chcieliby poznać najnowocześniejszą technologię podczas organizowanych szkoleń i prezentacji, i tym samym rozwinąć swój biznes o inteligentne rozwiązania odpowiadającym naszym domowym rutynom.

Wnioski płynące z otwarcia salonu pokazowego smart home są jednoznaczne – technologia inteligentnego domu jest nie tylko przyszłością, ale również teraźniejszością. Mamy nadzieję, że dzięki innowacyjnemu podejściu i zaangażowaniu lokalnej społeczności, miejsce takie jak Nice Experience Center stanie się centrum nowoczesnej technologii, promującym nie tylko wygodę, ale także zrównoważony rozwój i świadomość ekologiczną.

Zdjęcia z uroczystości otwarcia – Lena Lighting