Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Nice, Astra i ESIMA przedłużyły umowę z Polonią Bydgoszcz

09 marca 2022
Nice, Astra i ESIMA przedłużyły umowę  z Polonią Bydgoszcz

Pod koniec lutego przed siedzibą firmy Astra – wieloletniego Partnera Handlowego Nice z Bydgoszczy odbyła się plenerowa konferencja prasowa, na której przedłużone zostały umowy między żużlową reprezentacją Polonii Bydgoszcz oraz Nice Polska, a także jego partnerami z województwa kujawsko-pomorskiego - firmami Astra oraz ESIMA Rolety.


 

– Rok temu zależało mi przede wszystkim na tym, by nasza marka stała się dzięki współpracy sponsoringowej bardziej rozpoznawalna. Tak się stało, dlatego postanowiliśmy przedłużyć ją na kolejny rok. Ta kooperacja jest dla mnie powodem do dumy. W mojej opinii aktywna współpraca na polu producent i zaangażowany dystrybutor świetnie się sprawdza – powiedział Rafał Nowak z Astry. Firma specjalizuje się w usługach związanych z montażem i serwisem bram garażowych oraz przemysłowych, a przede wszystkim automatyzacją wszelkiego rodzaju bram wjazdowych. W ostatnich latach monterzy firmy wyspecjalizowali się także w instalacjach szlabanów Nice.

– Od kilku lat mocno się rozwijamy, zwiększamy swoje obroty, wprowadzamy nowe produkty. Myślę, że w dużej mierze jest to możliwe dzięki współpracy z Nice oraz ze znakomitym klubem – Polonią Bydgoszcz, który tak samo, jak my się rozwija – powiedział Jakub Wiśniewski, właściciel ESIMA Rolety. – Rok 2021 był dla mnie rekordowym okresem pod względem wyprodukowanych rolet. Z tego powodu w styczniu 2022 musiałem zrewolucjonizować proces produkcyjny w całym zakładzie. Dzisiaj instalatorzy oczekują dobrego produktu, dostępnego w krótkim czasie. Jestem przekonany, że dzięki współpracy z Nice coraz więcej użytkowników dopytuje też odbiorców moich rolet o inteligentny system Yubii oraz produkty FIBARO. Dostrzegając w ostatnich latach w Nice wiele pozytywnych zmian produktowych oraz personalnych mających na celu integrację różnych rozwiązań smart, wierzę, że przyszłość możemy postrzegać w optymistycznych barwach – dodał Jakub Wiśniewski.

Reprezentujący Nice, Jarosław Nieborak cieszył się w trakcie spotkania z faktu, że to właśnie budowa lojalnej sieci dystrybucji sprawia, że klient końcowy na Kujawach i Pomorzu może być obsłużony doskonale, nie tylko w zakresie automatyki wjazdowej i osłonowej, ale także systemów inteligentnego domu. Z kolei prezes Polonii Bydgoszcz, Jerzy Kanclerz dziękował Adamowi Krużyńskiemu, Dyrektorowi Zarządzającemu Nice Polska za zaufanie.

– Jestem bardzo zadowolony z tej trzyletniej współpracy, którą rozpoczął Wojciech Jankowski – powiedział Jerzy Kanclerz, prezes ŻKS Polonia Bydgoszcz SA. – Dziękuję Adamowi Krużyńskiemu, który jest ojcem chrzestnym pewnych ruchów transferowych. Musieliśmy się podnieść po odejściu dwóch znaczących zawodników i to się udało. Nasz cel jest jasny – ekstraliga.

W spotkaniu wzięli udział także zawodnicy Abramczyk Polonii Bydgoszcz – Adrian Miedziński i Wiktor Przyjemski. Rozegrali mecz w piłkarzyki stołowe z drużyną Esima i Astra. Ku zaskoczeniu licznie zgromadzonej publiczności (konferencja była otwarta dla miejscowych kibiców) Jakub Wiśniewski wraz z Rafałem Nowakiem ograli zawodników Polonii 5:4. Choć Partnerzy Nice prowadzili już w pewnym momencie 4:1, para Miedziński – Przyjemski była w stanie doprowadzić do wyrównania. Decydującego o zwycięstwie sponsorów gola zdobył jednak pięknym strzałem z własnej połowy Jakub Wiśniewski.

W sezonie żużlowym 2022, który rozpocznie się w kwietniu, planowane są wspólne przedsięwzięcia mające na celu zwiększenie rozpoznawalności marki Nice oraz jej Partnerów Handlowych na terenie Bydgoszczy. Nice wspiera lokalnych partnerów w zakresie sponsoringu sportowego w różnych regionach Polski. W najbliższym czasie światło dzienne ujrzą kolejne projekty realizowane z siecią dystrybucji.