Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

MontersDay w Wolbromiu

17 września 2019
MontersDay w Wolbromiu

W dniu 17 września 2019 roku w Wolbromiu, w gościńcu Czarny Las koło siedziby firmy E-system odbyła się kolejna impreza skierowana do Instalatorów automatyki z cyklu Montersday, której celem było pokazanie nowinek z branży oraz przekazanie informacji o firmach, które były partnerami imprezy. W związku z przeprowadzką firmy E-system do nowej siedziby, chętni mogli zwiedzić firmę.

Formuła imprezy była raczej swobodna. Czterech producentów – Nice, Satek, NSS oraz Wicha – miało okazję zaprezentować swoje rozwiązania podczas krótkich prelekcji oraz na rozstawionych wcześniej stoiskach produktowych, gdzie przez cały dzień odbywały się luźne rozmowy z Instalatorami.

W imieniu firmy Nice, dwie prelekcje wygłosił Wojciech Jankowski. Z pierwszej z nich Instalatorzy dowiedzieli się o nowościach produktowych, które w ostatnim czasie zostały wprowadzone do oferty Nice oraz o kierunkach rozwoju firmy oraz jej produktów w kolejnych miesiącach. W prezentacji zostały nakreślone trendy wyznaczające rozwój nie tylko Grupy Nice, ale i całej branży. Druga prelekcja dotyczyła ciągle powiększającej się oferty bram garażowych Nice Polska.

Jako jeden z partnerów imprezy, wykorzystaliśmy przestrzeń przed budynkiem, aby zademonstrować Nice show car z dostępnymi w nim rozwiązaniami:

 • Bramke skrzydłową wraz z automatyką (WINGO3524 oraz WINGO3524 HS),
 • Tripod typu SWORD,
 • Dwumetrową bramę przesuwna wraz z automatyką ((Robus400 oraz Rox600),
 • Wideodomofony Nice,
 • Szlaban S-Bar oraz terminal parkingowy Term-In,
 • Segmentową bramę garażową wraz z siłownikiem (Spin21),
 • Markizę wraz z silnikiem (Nice Era Fit MHT),
 • Roletę zewnętrzną z silnikiem (Era Mat MA),
 • Żaluzję z silnikiem (elero JA Soft),
 • Rolety wewnętrzne z silnikami (SunTop Z) oraz
 • Piloty, fotokomórki i inne akcesoria.

Obok rozstawiliśmy dmuchany namiot oraz stoły do piłkarzyków, które posłużyły nam do zorganizowania turnieju dla Instalatorów z atrakcyjnymi nagrodami.

Zachęcamy również do obejrzenia filmowej relacji z Montersday.

 

Tak jak wspomniano wcześniej, podczas imprezy możliwe było zwiedzanie firmy E-system. Nowoczesny, dobrze wyposażony budynek skrojony na miarę potrzeb firmy i jej pracowników budził zachwyt wśród zwiedzających. Perełką budynku była dla nas sala szkoleniowa, w której odbywają się m.in. szkolenia licencyjne dla Instalatorów Automatyki Nice.

Konferencja MontersDay jak zwykle przebiegła w bardzo miłej oraz merytorycznej atmosferze. Uczestnicy byli zgodni co do tego, że tego typu wydarzenia są potrzebne, ponieważ pozwalają na skuteczniejszą wymianę doświadczeń oraz przyczyniają się do poprawy przepływu informacji między firmami oraz Instalatorami.