Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

MontersDay już po raz dziesiąty z udziałem Nice

19 czerwca 2023
MontersDay już po raz dziesiąty z udziałem Nice

W ostatnich dniach w hotelu Klimtówka w Wolbromiu, już po raz 10 odbyła się impreza zorganizowana przez montersi.pl – MontersDay. Bardzo się cieszymy, że kolejny raz mogliśmy brać udział w tym wydarzeniu, które zgromadziło 90 instalatorów z całej Polski.

Stoisko Nice zlokalizowane było w namiocie zewnętrznym, gdzie zaprezentowaliśmy zgromadzonym gościom rozwiązania z zakresu Smart Home, w tym centralę Yubii oraz urządzenia peryferyjne.

Na miejscu przeprowadzaliśmy szkolenia dla instalatorów, na których zademonstrowaliśmy działanie systemu Nice: Yubii Home, w tym sceny poranek/wieczór, współpracę Yubii z klimatyzacją i ogrzewaniem, integrację Yubii i Satel Integra 64, zdalne sterowanie oświetleniem oraz sterowanie radiowe napędami Nice i elero, zarówno przez drogi radiowe (433 i 868) jaki również poprzez moduły BiDi Z-Wave.

Oprócz tego każdy odwiedzający nasze stoisko mógł obejrzeć nowego Robusa 600HS, a także napęd Spido 600.

Instalatorzy chętnie testowali rozwiązania, które przygotowaliśmy, programowali napęd Robus przy użyciu programatora Pro View oraz tworzyli podstawowe sceny używając do tego aplikacji Yubii. W wolnym czasie natomiast, korzystali ze stołu z piłkarzykami i rozgrywali między sobą mecze.

 
Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się nasza niespodzianka, jaką specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy. Był to nalewak, sterowany przez Push Control, przy użyciu modułu Smart Control, który po naciśnięciu odmierzał i nalewał do kubeczka tajemniczy trunek znajdujący się w ukrytym pojemniku. Chętni i odważni mogli podejść, aby go spróbować, a przy okazji przetestować działanie naszych urządzeń.

Zorganizowaliśmy również mini konkurs, którego założeniem było wymyślenie nazwy dla nalewaka. Instalatorzy wrzucali swoje propozycje do urny na stoisku, za każdy głos dostawali od nas smycz. Nagrodą w konkursie był moduł BiDi WiFI. Wśród zgłoszeń wybraliśmy dwie nazwy, które nagrodziliśmy nagrodami: „Nice Walker” (nagroda - BiDi WiFi) oraz „DriNice” (nagroda – koszulka).  

MontersDay jak zwykle okazał się świetną okazją do spotkania z ludźmi z branży, z którymi można było wymienić się doświadczeniami oraz przemyśleniami na temat obecnej sytuacji na rynku automatyki w Polsce. Frekwencja oraz pogoda dopisały, dzięki czemu całą imprezę można uznać za bardzo udaną.

Wśród wystawców, oprócz reprezentantów Nice, gościli przedstawiciele firm: Roger, Pulsar, Ajax, Wiha, BCS czy Optex.