Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Moduł Nice Wi-Fi Screen – poradnik wideo

28 stycznia 2019
Moduł Nice Wi-Fi Screen – poradnik wideo

Moduł Nice Wi-Fi Screen umożliwiający zdalne zarządzanie automatyką osłonową (roletami, żaluzjami czy markizami) jest w sprzedaży już od ponad pół roku.

Poniżej przedstawiamy skrócony poradnik wideo, w którym znajdziecie Państwo wskazówki na temat jego instalacji oraz konfiguracji. Zapraszamy do zapoznania się z poniższym materiałem, który powstał we współpracy z montersi.pl

 

 

Moduł Wi-Fi do zarządzania automatyką osłonową współpracuje ze wszystkimi silnikami Nice, elero oraz TTGO wyposażonymi w mechaniczny wyłącznik krańcowy. 

Przypominamy, że moduł współpracuje z aplikacją Nice Wi-Fi, którą można pobrać bezpłatnie z App Store oraz Google Play. Jest to ta sama aplikacja, którą wykorzystujemy do zdalnego zarządzania automatyką wjazdową. Dzięki temu w jednej aplikacji mamy możliwość zarządzania wszystkimi rodzajami automatyki, do której podłączony jest moduł Wi-Fi. Aplikacja jest wyjątkowo intuicyjna, a dzięki uproszczonej formule programowania, podstawowe konfigurowanie systemu nie sprawi problemów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Aplikacja Nice Wi-Fi daje użytkownikowi rozszerzone możliwości sterowania automatyką. Za pomocą funkcji harmonogramów mamy możliwość tworzenia scenariuszy, dzięki czemu nasze rutynowe czynności życiowe nabierają zupełnie innego wymiaru. Rozwijany na zasadach otwartego oprogramowania projekt SUPLA, którego częścią jest nasza aplikacja i elektroniczny sterownik, daje kreatywnemu użytkownikowi nieograniczone możliwości wykorzystania produktów do różnych zastosowań, zupełnie niezwiązanych ze sterowaniem automatyki domowej.

W razie zainteresowania, prosimy o kontakt z działem handlowym Nice Polska.