Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Mistrzostwa Polski branży automatyki przemysłowej w piłce nożnej P+F Cup’19

30 sierpnia 2019
Mistrzostwa Polski branży automatyki przemysłowej w piłce nożnej P+F Cup’19

Pod koniec sierpnia w ośrodku przygotowań Reprezentacji Polski w piłce nożnej w Arłamowie odbyły się VI Mistrzostwa Polski branży Automatyki przemysłowej w piłce nożnej P+F. Oczywiście nie zabrakło tam także, ekipy Nice Team, która dzielnie walczyła w rozgrywkach i ostatecznie zajęła 10-ste miejsce. W rozgrywkach, które odbyły się 24 sierpnia wzięło udział 10 drużyn, podzielonych na 2 grupy. Rywalizacja odbyła się systemem „każdy z każdym”.

Po fazie grupowej, 6 najlepszych drużyn wzięło udział w fazie głównej turnieju zaś pozostałe drużyny zagrały o tzw. Puchar Pocieszenia.

W poprzednim roku nasza drużyna zajęła 16. miejsce, będąc jednocześnie całkowitym debiutantem w Mistrzostwach. Byliśmy pod baczną obserwacją gości honorowych, jakimi byli gwiazdy polskiego futbolu Piotr Świerczewski oraz Radosław Majdan. Także w tym roku pojawili się goście honorowi w postaci Piotra Świerczewskiego oraz znanego komentatora sportowego Mateusza Borka. Całość rozgrywek uświetnił oczywiście mecz All Stars.

Na wszystkich uczestników 6. Mistrzostw Polski Branży Automatyki Przemysłowej P+F Cup czekały fantastyczne nagrody ufundowane przez Partnerów turnieju, a najlepsze drużyny powalczyły dodatkowo o bilety na mecz eliminacyjny EURO 2020 Polska – Macedonia (Stadion Narodowy).

Po emocjach sportowych był czas na relaks oraz integrację ponad 150 zgromadzonych gości w Hotelu ARŁAMÓW****.