Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Limitowana edycja pilotów na 25-ste urodziny!

27 marca 2018
Limitowana edycja pilotów na 25-ste urodziny!

Z okazji 25-tych urodzin Grupy Nice wprowadziliśmy do oferty limitowaną serię pilotów Inti oraz Era P. Miniaturowy, poręczny pilot Nice Inti to idealne rozwiązanie do zarządzania bramami wjazdowymi lub garażowymi, które mieści się w kieszeni lub torebce. Z kolei jubileuszowa seria pilotów Era P służy przede wszystkim do kontroli domowego systemu składającego się z rolet, żaluzji oraz markiz.

Miniaturowy, poręczny pilot Nice Inti to idealne rozwiązanie, które mieści się w kieszeni lub torebce, do zarządzania bramami wjazdowymi lub garażowymi. Ze względu na swój niewielki rozmiar może być również noszony na smyczy, wraz z kluczami. Każdy pilot Inti posiada swój spersonalizowany kod ID, dzięki czemu Nice zapewnia odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Obsługa pilota jest intuicyjna i nie sprawi problemów żadnemu użytkownikowi. Co więcej, funkcja pamięci pozwala na zaprogramowanie nowego pilota, nawet z dala od miejsca instalacji. W jubileuszowej edycji mamy do wyboru 3 unikalne wzory obudowy.

Z kolei nowa seria pilotów Era P służy przede wszystkim do kontroli domowego systemu składającego się z rolet, żaluzji oraz markiz. W limitowanej serii dostępne są dwa unikatowe rodzaje obudów.

Nice od zawsze słynął z innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają życie. Dzięki temu nasze życie staje się prostsze, a codzienne, rutynowe obowiązki przyjemniejsze. Limitowana edycja pilotów jest ograniczona pod względem liczby wyprodukowanych urządzeń oraz geograficznej dystrybucji. Wybierając urodzinowego pilota użytkownik uzyskuje możliwość pochwalenia się unikatowym wzorem w globalnej skali!