Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

La Biennale di Venezia - sponsoring Nice

5 czerwca 2018
La Biennale di Venezia - sponsoring Nice

Z przyjemnością informujemy, że grupa Nice jest sponsorem pawilonu włoskiego na 16. Międzynarodowej Wystawie Architektury – La Biennale di Venezia. Wystawę można odwiedzić od 26 maja do 25 listopada 2018.

Odbywająca się co dwa lata wystawa zapoczątkowana została w roku 1980, dziś jest flagowym eventem  branży architektonicznej. Wystawa odbywa się w historycznych pawilonach Giardini zlokalizowanych w Wenecji.

Współpraca przy tworzeniu wystawy, będącej perełką w świecie międzynarodowej architektury to dla Grupy Nice prawdziwy zaszczyt. Ten rok, jest dla nas szczególny, ponieważ obchodzimy 25 rocznicę powstania firmy, a współrealizacja projektu „Archipelag Wochy” autorstwa Mario Cucinella promotora zrównoważonej architektury, jest doskonałym dopełnieniem tego wzniosłego dla naszej grupy wydarzenia.

Nasz udział w wystawie to kolejne potwierdzenie faktu, że dla Nice elementy takie jak design, kultura, poszukiwanie piękna i eksperymenty są integralną częścią kultury korporacyjnej – mówi Lauro Buoro, założyciel i prezes grupy Nice. Motyw włoskiego pawilonu odzwierciedla wartości, które odegrały kluczową rolę w rozwoju grupy Nice: silna więź z naszym terytorium pochodzenia, otwartość na rynki międzynarodowe i innowacyjne wyzwania, które podejmujemy każdego dnia, zawsze jednak pamiętając o naszej tożsamości, doświadczeniach, zebranej wiedzy oraz działania zgodnego z ideą społecznej odpowiedzialności biznesu.

Więcej informacji na temat udziału grupy w wystawie można uzyskać na stronie: https://www.niceforyou.com Zachęcamy również do odwiedzenia strony wystawy: http://www.labiennale.org