Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Konsolidacja spółek Nice-Polska i Fibar Group

02 stycznia 2024
Konsolidacja spółek Nice-Polska i Fibar Group

Z radością informujemy, że w dniu 29 grudnia 2023r. nastąpiło formalne połączenie spółek Nice-Polska Sp. z o.o. oraz Fibar Group S.A. Dla obu firma zmiana otwiera nowe możliwości i perspektywy, zgodnie z filozofią Grupy kryjącą się pod mottem: "One Team, One Mission, One Company”.

Połączenie obu spółek jest zgodne ze strategią grupy Nice, która przewiduje, aby na wszystkich rynkach, na których występuje więcej niż jedno przedsiębiorstwo, doszło do konsolidacji tych podmiotów i utworzenia tylko jednej wspólnej firmy. Podobne działania podejmowane są między innymi w Brazylii i USA.

Głównym celem konsolidacji jest uporządkowanie struktury Grupy oraz efektywne wykorzystanie synergii i wspólnego rozwijania nowych technologii. Plany i ambicje Grupy Nice oznaczają wiele ciekawych zadań i projektów w nadchodzących latach.

Jesteśmy przekonani, że konsolidacja Nice-Polska oraz Fibar Group przyniesie korzystny efekt, w szczególności w zakresie efektywności biznesowej, wsparcia bieżącej działalności poprzez zwinną współpracę połączonych zespołów, a także podniesienie jakości usług świadczonych klientom biznesowym i Partnerom obu firm w Polsce.

Mamy nadzieję, że będziecie częścią tych zmian i skorzystacie na nich, tworząc z nami wspólną społeczność zintegrowanego świata Home Management Solutions.

Co zmiana oznacza dla użytkowników Nice?

  • Nabywcy systemu automatyki mogą spodziewać się rozbudowania i uatrakcyjnienia oferty, rozwoju produktów oraz kompleksowej obsługi,
  • Stawiamy na rozwój kategorii Nice Home Management Solutions, która obejmuje inteligentne technologie oraz zintegrowane rozwiązania dla całego domu, umożliwiające monitorowanie i kontrolowanie różnych obszarów domu, oferując klientom pełną komplementarność systemu smart home,
  • Brak zmian formalnych,
  • Dla klientów kategorii smart home dostępne będą dwie linie: marki FIBARO i marki Nice.


Co zmiana oznacza dla Partnerów Nice?

Państwa zasady współpracy z Nice Polska nie ulegną zmianie.

Jesteśmy przekonani, że to połączenie przyniesie korzyści zarówno dla Klientów jak i pracowników obu organizacji. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Waszym przedstawicielem handlowym.