Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Kino domowe: rozwiązania Nice zmieniają salon w salę kinową

07 września 2022
Kino domowe: rozwiązania Nice zmieniają salon  w salę kinową

Rozpowszechnienie platform streamingowych wprowadza nieskończoną liczbę filmów i seriali do każdego domu. Często oglądamy je na komputerze lub w telewizji. Jednak wiele z tych produkcji jest przeznaczonych do wyświetlania na dużym ekranie. Nice, pozwala każdemu doświadczyć atmosfery kina w domu, dzięki zastosowaniu wielu urządzeń połączonych w jednym systemie.

Aby stworzyć swój własny kinowy klimat, Nice oferuje kompletny i połączony ekosystem zapewniający wyjątkowe wrażenia.

Dzięki centrali Yubii Home, wszystkie urządzenia są skoordynowane i aktywowane tak, aby cieszyć się kinem domowym. Podłączone, dostosowują się do potrzeb użytkownika za pomocą ustalonych przez niego scenariuszy. Kiedy więc użytkownik będzie chciał rozpocząć oglądanie  filmu, wystarczy, że aktywuje scenariusz kina domowego, a okna zostaną zasłonięte, światła i ekran projekcyjny odpowiednio ustawione. Yubii Home łączy w sobie centralizację i łatwość obsługi.

 

Siłownik rurowy Nice Era Inn Edge BD, automatycznie i stopniowo rozwinie ekran projekcyjny do poziomu ustawionego przez użytkownika. Wyposażony we wbudowany odbiornik radiowy silnik natychmiast reaguje na polecenia Yubii Home.

Aby osiągnąć dostępne w salach kinowych zaciemnienie o każdej porze dnia, Nice oferuje kilka rozwiązań z zakresu zarządzania ochroną przeciwsłoneczną.

Nice Era Inn Edge Li-ion to bardzo cichy siłownik rurowy przeznaczony do automatyzacji rolet wewnętrznych. Nie posiada okablowania, a jego bateria jest ładowana przez USB. Jego protokół radiowy pozwala na bezpośrednią współpracę Nice Era Inn Edge Li-ion z centralą Yubii Home.

Nice Bidi-Shutter to mikromoduł, który łączy przewodowe silniki rurowe z systemem inteligentnego domu. W ten sposób roleta zainstalowana w naszej „sali kinowej”, może zostać podłączona i sterowana za pomocą aplikacji mobilnej Nice, poprzez komendę głosową lub za pomocą pilota.

Posiadanie kina domowego oznacza również możliwość oglądania filmu w odpowiedniej atmosferze, zgodnie z preferencjami użytkownika, zwłaszcza w zakresie oświetlenia.

Aby skorzystać ze stonowanego światła, Nice BiDi-Dimmer zarządza intensywnością oświetlenia. Kompatybilny z większością żarówek (fluorescencyjnych, halogenowych, LED-owych, żarowych czy neonowych) mikromoduł instalowany jest bez problemu w najczęściej spotykanych puszkach podtynkowych.

Nice BiDi-Switch, który steruje całym oświetleniem w pomieszczeniu, zapewnia całkowitą ciemność. Moduł ten współdziała z zamontowanymi już przełącznikami i żarówkami, nawet jeśli nie są ze sobą połączone.

Dla osiągnięcia jeszcze lepszych efektów wizualnych warto równiez zastosować RGBW-Control, który aktywuje kolorowe diody LED i taśmy LED, które dopełniają wrażenia przebywania w prawdziwej sali kinowej.