Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Każdy dobry instalator może być też dobrym ojcem!

14 marca 2024
Każdy dobry instalator może być też dobrym ojcem!

W styczniu grupa Nice przeprowadziła akcję charytatywną, w ramach której wsparto działalność kilku organizacji społecznych na całym świecie. Jedną z wyróżnionych instytucji zostało polskie stowarzyszenie TATO.NET, z którym polski oddział Nice współpracuje razem z wieloletnim Partnerem Handlowym Nice i FIBARO – Montersi.pl.

 


- Corocznie organizujemy w Wolbromiu dla naszych klientów ciekawe wydarzenie branżowe Monters Day. Zaczynaliśmy rozkręcać je właśnie z naszymi przyjaciółmi z grupy Nice i w czasie takiego jednego spotkania poznaliśmy ich z przedstawicielami TATO.NET. Cieszę się, że nasi partnerzy wzajemnie się wspierają – powiedział Marcin Ficek, właściciel firmy E-System oraz marki Montersi.pl, która od 20-stu lat wspiera instalatorów automatyki budynkowej, monitoringu wizyjnego, systemów alarmowych i inteligentnego domu z całej Polski. W siedzibie firmy w Wolbromiu doszło do symbolicznego przekazania dotacji. Na ręce założyciela fundacji TATO.NET, Dariusza Cupiała w imieniu grupy Nice w Polsce dotację przekazał Wojciech Jankowski.

- Każdy dobry instalator może być także dobrym ojcem! To hasło przewodnie przyświecało naszym wspólnym spotkaniom przy okazji Monters Day. Cieszę się, że oprócz porad technicznych i nowości z branży możemy dzielić się z siecią instalatorów doświadczeniami na temat odpowiedzialnego ojcostwa – powiedział Jankowski. Dariusz Cupiał nie krył zadowolenia z wyboru grupy Nice oraz zaprosił na tegoroczne wydarzenia, które mają na celu integrację ojców z własnymi dziećmi. – Dziękuję za wsparcie, bo dzięki niemu możemy robić w Polsce wielkie rzeczy!

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim video z wręczenia dotacjiTATO.NET to społeczność ojców. Inspiruje mężczyzn do przeżywania ojcostwa jako pasji oraz najważniejszej kariery życia. W trakcie spotkań branżowych przedstawiciele fundacji starają się dotrzeć do męskiej części widowni z przekazem, że każdy dobry instalator automatyki budynkowej i wjazdowej, systemów alarmowych czy inteligentnego domu, może być także dobrym tatą. Na stronie internetowej tato.net można znaleźć szereg artykułów oraz porad, jak łączyć pracę zawodową z byciem odpowiedzialnym ojcem.

Montersi.pl to marka firmy E-System, która od 2003 roku zajmuje się dystrybucją elektronicznych systemów zabezpieczeń. Oprócz tego służy wsparciem technicznym i organizuje szkolenia, by instalatorzy stale mogli podnosić swoje kompetencje. Nadrzędnym celem firmy jest tworzenie przestrzeni, gdzie instalatorzy czują się swobodnie. Gdzie zawsze znajdują profesjonalne wsparcie na wysokim poziomie. Gdzie mogą liczyć na ludzi otwartych na ich potrzeby.