Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Kandydatka Nice z tytułem „Kobieta Branży Stolarki 2022”

08 marca 2022
Kandydatka Nice z tytułem  „Kobieta Branży Stolarki 2022”

Z okazji dnia kobiet, składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Paniom współpracującym z nami. Pomimo trudnej sytuacji, życzymy uśmiechu i radosnych chwil, w burzliwej niestety rzeczywistości. My, kobiety z Nice zrezygnowałyśmy dziś z kwiatów, przekazując ich równowartość na pomoc dla Ukrainy. Zachęcamy do podobnych inicjatyw.
W dniu kobiet, jest nam również niezmiernie miło poinformować Państwa, że nasza koleżanka, Małgorzata Frelek – Główna Księgowa w Nice Polska, pracownik z ponad 20-letnim stażem, uzyskała tytuł „Primus iter pares” w internetowym plebiscycie na Kobietę Roku 2022 Branży Stolarki, organizowanym przez prestiżowy portal Stolarka VIP – Gosia zebrała największą liczbę głosów!

W tym miejscu, pragniemy podziękować wszystkim Klientom i sympatykom naszej firmy, za oddanie głosu na naszą koleżankę! To dzięki Waszym głosom, zebrała ich najwięcej ze wszystkich kandydatek.

Dnia 24 lutego 2022 na zamkowym dziedzińcu w Gniewie obyła się uroczysta gala, podczas której wręczone zostały statuetki laureatkom plebiscytu organizowanego przez Stolarka VIP.

Celem plebiscytu było uhonorowanie wyjątkowych kobiet w branży zdominowanej przez mężczyzn. Panie wnoszą do niej ciepło, odwagę i kreatywność.  Stolarka otworowa coraz bardziej otwiera się na kobiety. I słusznie, bo nadają jej one niepowtarzalnego charakteru.

Kobiety, dzięki naturalnej łatwości nawiązywania kontaktów budują trwałe relacje z kontrahentami i współpracownikami. Chętnie angażują się także w inicjatywy prospołeczne. To niejedyne typowe dla liderów przyszłości cechy, które panie przejawiają. Dbanie o firmę wymaga dużych zdolności organizacyjnych oraz mocnego charakteru. Wyznaczają sobie cele i realizują je konsekwentnie, krok po kroku. Aby docenić rolę pań od 2014 roku Stolarka VIP zainaugurował projekt, który ma promować przedsiębiorczość kobiet w branży stolarki otworowej, łączyć je, a także inspirować do aktywności i realizowania swoich biznesowych celów i marzeń.

Podczas Gali VIP poznaliśmy laureatki 7 edycji programu Kobiety Branży Stolarki. Uhonorowanie tegorocznych Kobiet Branży Stolarki miało bardzo uroczystą oprawę . Statuetki wręczał Paniom sam Kasztelan Zamku w Gniewie, a patronem programu była firma Renolit, która ufundowała prezenty.

Małgorzata Frelek – Główna Księgowa w Nice Polska

Poniżej, jeszcze raz przedstawiamy sylwetkę naszej laureatki.

Od ponad 20 lat związana z Nice Polska Sp. z o.o. Jedna z autorek rozwoju firmy, będąca czynnym świadkiem najważniejszych zmian w życiu organizacji. Na przestrzeni lat firma zyskała status lidera rynku w segmencie automatyki dla domu i przemysłu, zwiększając znacząco świadomość marki wśród obecnych i przyszłych użytkowników oraz silnie rozbudowując sieć profesjonalnej dystrybucji. Polski oddział Nice powstał w 1996 r. i był jedną z pierwszych zagranicznych filii włoskiej grupy Nice. Małgorzata Frelek od 14 lat pełni w firmie funkcję głównej księgowej. Zarządza rozbudowanym działem księgowości i kontroluje wszystkie obszary działalności organizacji z zakresu finansów, controllingu, administracji oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Jednym z podstawowych obszarów jej działalności jest również współpraca oraz raportowanie do włoskiej spółki-matki oraz formalny zakres współpracy z pozostałymi spółkami-córkami funkcjonującymi w ramach grupy Nice. Dzięki jej profesjonalizmowi oraz konsekwencji w działaniu Nice Polska Sp. z o.o. jest dzisiaj wiarygodnym podmiotem dla blisko 1 500 aktywnych Partnerów Handlowych z Polski oraz ze świata. Charyzmatyczna liderka, ciesząca się olbrzymią sympatią wśród współpracowników. Motywująca, wymagająca, a jednocześnie empatyczna, ale przede wszystkim sprawiedliwa i otwarta na potrzeby drugiego człowieka.  Absolwentka Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania Koźmińskiego w Warszawie. Prywatnie mama dwójki dzieci.

Gosia, gratulujemy! Jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!