Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Jubileuszowa gala 15-lecia firmy E-SYSTEM pełna wzruszeń i emocji

24 października 2019
Jubileuszowa gala 15-lecia firmy E-SYSTEM pełna wzruszeń i emocji

W miniony weekend firma E-SYSTEM, jeden z największych polskich dystrybutorów automatyki budynkowej Nice oraz systemów zabezpieczeń, świętowała 15-lecie swojej działalności. W uroczystej gali wzięli udział nie tylko partnerzy biznesowi firmy, ale także niezastąpieni pracownicy i najbliższa rodzina. Zaproszeni goście mieli okazję przeżyć wspólnie niezapomniany wieczór pełen wspomnień oraz wzruszeń.

 

Galę w Hotelu Klimtówka*** w Wolbromiu prowadzili Justyna Sikora-Ficek oraz Marcin Ficek. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia historii firmy. Właściciel firmy E-SYSTEM oraz twórca marki Montersi.pl, Marcin Ficek w sentymentalnym filmie wspomniał trudne początki oraz emocje, jakie towarzyszyły pierwszym latom działalności. – Kilkanaście lat temu w naszej okolicy stopa bezrobocia była bardzo wysoka, a ja szukałem pomysłu na swoje życie zawodowe. Pamiętam, jak bardzo cieszyliśmy się z żoną, kiedy w 2003 roku otrzymaliśmy pierwsze 18 zamówień, a byliśmy wtedy akurat w kinie. Wartość każdego zamówienia to było kilkanaście złotych, ale dla nas sam fakt, że dostaliśmy kilkanaście maili z zamówieniami był czymś niesamowitym, do czego dzisiaj wracamy z wielkim sentymentem – zauważył Marcin Ficek.

W trakcie gali nie brakowało wielu wzruszających momentów oraz podziękowań. Oprócz Partnerów Handlowych wyróżnienia otrzymali wszyscy pracownicy firmy E-SYSTEM. – Jestem przekonany, że naszą receptą na sukces – bo nie boję się użyć tego słowa, że na przestrzeni 15-stu lat odnieśliśmy sukces – są wszyscy ludzie, którzy codziennie tworzą markę Montersi.pl. Jesteśmy jak jedna wielka rodzina, która wzajemnie rozumie się i motywuje do dalszej pracy – dodał Marcin Ficek. Jubileuszową galę swoim występem uświetniła skrzypaczka Agnes Violin, która zaprezentowała niestandardowe wykonania utworów muzyki klasycznej, jak i współczesnej, na swoich unikatowych elektrycznych - diamentowych skrzypcach.

Po gali wszyscy zaproszeni goście wzięli udział w bankiecie, w trakcie którego o dobry nastrój zadbał barmański zespół polskich mistrzów świata z grupy Champion Bartender Quality. Oprócz pokazów sztuczek barmańskich, serwowali oni wyjątkowe koktajle, przygotowane wyłącznie na ten wieczór, m.in. Special for Montersi oraz Monterski Chill-Out. Jednym z najciekawszych punktów wieczoru był z pewnością występ iluzjonisty, Piotra Denisiuka, znanego z wielu produkcji TVN. Szampańska zabawa taneczna przy akompaniamencie zespołu muzycznego trwała do białego rana.

Z firmą E-System współpracujemy już od kilkunastu lat. Bardzo się cieszę z imponującego rozwoju tej firmy. Marcin często podkreślał – że jego sukces jest przede wszystkim sukcesem jego zespołu.  Sobotnie spotkanie było okazją do poznania historii firmy oraz wysłuchania podziękowań dla dostawców oraz pracowników. Było czuć rodzinną i przyjacielską atmosferę panująca w firmie E-system – i to jest najważniejsza wartość każdej firmy. Ludzie. Bardzo się cieszę, że jako Nice mogliśmy gościć na tak wyjątkowej gali, jaką było 15-lecia firmy E-system oraz podziękować Marcinowi za zaufanie do naszej marki oraz relacje, które zbudowaliśmy przez lata - powiedział Marcin Skrobisz – Dyrektor Generalny Nice Polska.

W 2019 roku firma E-SYSTEM otworzyła swoją nową siedzibę w Zabagniu k. Wolbromia. W pełni zautomatyzowany, inteligentny budynek inspiruje, a także prezentuje szeroki aspekt możliwości zastosowania automatyki i systemów zabezpieczeń. Na drugim piętrze zlokalizowana jest nowoczesna sala szkoleniowa, w której cyklicznie prowadzone są szkolenia, m.in. z zakresu automatyki Nice oraz bram garażowych Nice. Nowoczesne środki prezentacyjne pozwalają w skuteczny sposób zaprezentować metody zarządzania automatyką, także z wykorzystaniem smartfonu, oraz przekazać wiedzę instalatorom zainteresowanym tematyką zabezpieczenia posesji czy smart home.

Zapraszamy do zapoznania się z okolicznościowym filmem, opisującym historię sukcesu firmy E-SYSTEM.