Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Juan B. Mogollon mianowany nowym CEO Nice SpA

25 czerwca 2024
Juan B. Mogollon mianowany nowym CEO Nice SpA

Silne strategiczne przywództwo i międzynarodowa wizja napędzająca wzrost i innowacje w Nice – Juan B. Mogollon został powołany na członka zarządu i po okresie przejściowym obejmie stanowisko po Roberto M. Griffie.

Nice, wiodąca firma w zakresie rozwiązań do zarządzania domem, ogłasza, że Juan B. Mogollon został powołany do zarządu Nice SpA i mianowany nowym CEO Nice SpA we Włoszech.

Po okresie przejściowym Juan B. Mogollon zastąpi Roberto M. Griffa, który zdecydował się opuścić firmę, aby podjąć nowe wyzwania zawodowe.

Zarząd Nice wyraża swoje szczere podziękowania dla Roberto M. Griffa za jego pracę na przestrzeni lat na rzecz grupy oraz za jego zaangażowanie w zakresie zarządzania i przywództwa, dzięki któremu rozwinął firmę, osiągając podczas swojej długiej kadencji wyjątkowe wyniki.

Udokumentowane kompetencje przywódcze Juana B. Mogollona i jego bogate doświadczenie w różnych segmentach przemysłu – zarówno na rozwiniętych, jak i wschodzących rynkach – będą kluczowymi elementami w procesie rozwoju grupy Nice. Jego doświadczenie obejmuje produkty, usługi oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania dla budownictwa, energetyki, telekomunikacji i automatyki budynków, bezpieczeństwa elektronicznego i ochrony przeciwpożarowej.

Juan z powodzeniem zarządzał wieloma jednostkami biznesowymi i odpowiadał za wyniki finansowe w różnych regionach, takich jak Ameryka Północna, Ameryka Łacińska i Europa, osiągając doskonałe wyniki, dzięki swojemu doświadczeniu menedżerskiemu w zakresie poprawy wydajności, przyspieszenia wzrostu i wydajności operacyjnej.

Przed dołączeniem do Nice, Mogollon pełnił funkcję CEO w Dywizji Energetycznej Prysmian Group od 2022 roku, z siedzibą w Mediolanie, a wcześniej był CEO i Prezesem na region Ameryki Łacińskiej w Prysmian Group, z siedzibą w Brazylii.

 

„Przybycie Juana B. Mogollona stanowi kluczowy kamień milowy w dążeniu Nice do ciągłego doskonalenia. Jeszcze ściślejsza integracja w ramach grupy pozwoli nam przyspieszyć realizację naszych strategicznych celów. Jego przywództwo i bogate doświadczenie będą kluczowe w tym przedsięwzięciu: aby osiągnąć kolejne szczyty, wzmocnić naszą pozycję rynkową i poprawić naszą zdolność do tworzenia innowacji oraz dostarczania zaawansowanych rozwiązań Klientom" – mówi Lauro Buoro, Założyciel i Prezes Nice Spa.

„Dołączenie Juana do Nice potwierdza atrakcyjność włoskich firm dla międzynarodowych menedżerów najwyższego szczebla" – mówi Maurizio Tamagnini, CEO FSI (niezależnego funduszu private equity z siedzibą w Mediolanie). „Od początku partnerstwa z Lauro Buoro i z Nice, wierzyliśmy w wiodącą na rynku firmę napędzaną właściwą mieszanką kompetencji, doświadczenia i międzynarodowego podejścia".