Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Jaromir Jagr odwiedził klientów Nice

Jaromir Jagr odwiedził klientów Nice

Dzięki współpracy grupy Nice i firmy Pluscom z jednym z największych producentów systemów przeciwsłonecznych na świecie – ISOTRA z Czech na początku kwietnia Polskę po raz pierwszy w życiu odwiedziła żywa legenda NHL, jeden z najlepszych hokeistów w historii, Czech Jaromir Jagr. Ten wciąż najpopularniejszy czeski sportowiec był nie tylko gościem specjalnym spotkania z Partnerami Handlowymi Nice i elero, ale także pierwszego meczu finałowego Polskiej Hokej Ligi w Katowicach.


- Przez 30 lat grałem w NHL i nie miałem okazji nigdy wcześniej zawitać do Polski. Dla wielu z Was może to się wydać dziwne, ale kiedy byłem nastolatkiem, wyjazd nawet do Polski był tak samo trudny, jak do USA. Dzisiaj jestem tutaj po raz pierwszy – przywitał grupę ponad 60-ciu Partnerów Handlowych Nice legendarny czeski hokeista. Spotkanie w gościnnych progach hotelu Silesianin w Katowicach rozpoczęto od wspólnego lunchu. Następnie w nieformalnej atmosferze wszyscy zaproszeni goście mieli okazję wziąć udział w wyjątkowym spotkaniu, w trakcie którego Jagr barwnie opowiedział o swojej karierze. Większość zaproszonych gości skorzystała również z możliwości wzięcia udziału w specjalnej konferencji prasowej. Gwiazda Jaromira przyciągnęła tego dnia do Katowic wszystkie najważniejsze krajowe media. W spotkaniu wzięli udział nie tylko przedstawiciele największych polskich mediów sportowych, ale także tych informacyjnych, jak np. TVN24 czy Polsat News. Prowadzący konferencję Wojciech Jankowski wypytywał Jagra o fenomen popularności hokeja w Czechach oraz powody, dla których w Polsce jest mniej popularną dyscypliną sportu. – Myślę, że w czasach kiedy ja dorastałem, czeska reprezentacja osiągała znaczące sukcesy. Nie było Internetu oraz tak popularnej telewizji. Wszyscy żyli tymi osiągnięciami i dlatego teraz hokej jest teraz tak popularny. Myślę też, że dlatego piłka nożna jest dużo popularniejsza w Polsce, bo właśnie w tych latach Wasza reprezentacja piłkarska grała bardzo skutecznie – zauważył Jagr.

Spotkanie medialne trwało blisko 90 minut. Na jego zakończenie wręczono pamiątkowe puchary dla osób współpracujących z grupą Nice na zaawansowanym poziomie. Oprócz Jagra okolicznościowe wyróżnienie otrzymali także Artur Szóstak, właściciel firmy Pluscom oraz Bohumir Blahut, właściciel grupy ISOTRA, sponsora Jaromira Jagra. Nie zabrakło również jubileuszowego tortu. W marcu 2022 roku obchodziliśmy bowiem pierwszą różnicę współpracy między marką elero a firmą Isotra. Razem z Jagrem święczkę z numerem 1 zdmuchnęli wspólnie wspomniany Bohumir Blahut, a także Marcin Krupnik reprezentujący markę elero i Wojciech Jankowski.

W drugiej części dnia wszyscy zaproszeni goście udali się do katowickiego Spodka, gdzie rozgrywany był pierwszy mecz finałowy Polskiej Hokej Ligi. Sponsorowany przez Nice i Pluscom, GKS Katowice, rozpoczynał rywalizację z Unią Oświęcim. Z olbrzymimi honorami przywitano w Katowicach Jaromira Jagra, który uroczyście rozpoczął mecz oraz otrzymał pamiątkową koszulkę od organizatorów. Po pasjonującym meczu górą okazali się hokeiści miejscowego GKS-u. Przy niezapomnianym aplauzie katowickiego Spodka, Jagr wręczył również nagrody dla najlepszych zawodników meczu. Transmisję na żywo z samego meczu oraz wszystkich imprez towarzyszących przeprowadziła na żywo Telewizja Polska.

Po zakończonym meczu wszyscy goście wrócili na wspólną kolację, gdzie nie zabrakło okazji do wymiany spostrzeżeń na temat zakończonego meczu z Jaromirem oraz jego partnerką, jedną z najpopularniejszych fotomodelek z Czech, Dominiką Branisovą.

Firma Nice pragnie serdecznie podziękować zarządowi ISOTRA z siedzibą w Opavie (na terenie Czeskiej Republiki) za współpracę przy organizacji tego niezwykle ambitnego przedsięwzięcia.

Spotkanie miało duży oddźwięk medialny i zaowocowało licznymi komentarzem w prasie, telewizji i internecie.