Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Grupa Nice na CES 2020 w Las Vegas

18 grudnia 2019
Grupa Nice na CES 2020 w Las Vegas

W dniach 7–10 stycznia 2020 r. Grupa Nice weźmie udział w najważniejszym światowym wydarzeniu poświęconym technologii i elektronice użytkowej – targach CES w Las Vegas, gdzie pokażemy się z markami Nice, FIBARO i abode. Na naszym interaktywnym stoisku (# 40724 - obszar Tech West, Sands, pawilony AD) odwiedzający będą mogli  osobiście zobaczyć i sprawdzić rozwiązania oparte na zaawansowanej technologii oferowanej przez Grupę Nice.

 

Dzięki wciągającym doświadczeniom przy wykorzystaniu wirtualnej rzeczywistości, zwiedzający będą mieli okazję eksperymentować z różnymi scenariuszami, które mogą mieć zastosowanie w inteligentnym domu.

Nice skupia się na ludziach ułatwiając im życie poprzez automatyzację codziennych czynności, umożliwienie maksymalnej kontroli oraz zagwarantowanie pełnego bezpieczeństwa. Misją Nice jest upraszczanie życia dzięki udostępnieniu funkcjonalnych produktów o nowoczesnym wzornictwie. Dzięki know-how wypracowanemu w ciągu ponad dwudziestu pięciu lat historii oraz nowym markom, Grupa oferuje pełną gamę systemów zapewniających sterowanie przestrzenią życiową przy zachowaniu maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa.

Unikalny ekosystem Yubii® firmy Nice, umożliwiający sterowanie systemami inteligentnego domu będzie jedną z nowości na amerykańskim rynku, prezentowaną podczas targów na stoisku nr 40724. Odwiedzający będą mogli  zapoznać się ze wszystkimi rozwiązaniami dla automatyki domowej włoskiego koncernu: od sterowania automatyką do rolet, markiz, żaluzji, bram i bram garażowych, po czujniki alarmowe i bezpieczeństwa.

Obecność grupy Nice na CES będzie również okazją do poznania nowości produktowych polskiej myśli technologicznej – marki FIBARO, i amerykańskiej firmy abode. FIBARO zaprezentuje szeroki wachlarz rozwiązań inteligentnego domu – systemu, który sprawia, że w każdym domu żyje się komfortowo i bezpiecznie, m. in. dzięki wielofunkcyjnym sensorom, jak (np. czujnik dymu, czadu, ruchu, zalania, otwarcia drzwi/okien).  

Z kolei abode przedstawi swój kluczowy program - jota, kompleksowe rozwiązania dla bezpieczeństwa w domu, które jest kompatybilne z aplikacją HomeKit, kamerą HD, czujnikiem ruchu i funkcjami głosowymi.