Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

Firma Nice wyróżniona w konkursie Best Managed Companies

22 listopada 2023
Firma Nice wyróżniona w konkursie Best Managed Companies

Miło nam poinformować, że firma Nice została wyróżniona wśród najlepszych włoskich firm w szóstej edycji programu Deloitte Private's Best Managed Companies Award. Wśród laureatów znaleźliśmy się już po raz drugi!

Nagroda Best Managed Companies jest wyrazem uznania dla doskonałości przedsiębiorczości Made in Italy, której szósta edycja jest wspierana przez Deloitte Private, przy udziale ALTIS - Graduate School of Sustainable Management Uniwersytetu Cattolica del Sacro Cuore, ELITE-Gruppo Euronext i Piccola Industria of Confindustria.

Best Managed Companies, sponsorowany przez Deloitte Private, to program, który docenia osiągnięcia prywatnych firm w ponad 35 krajach na całym świecie. Od prawie 30 lat Best Managed Companies nagradza prywatne przedsiębiorstwa za ich doskonałą organizację, sukces i ducha przedsiębiorczości.

Po nagrodzie przyznanej w roku 2018, nowe wyróżnienie Deloitte jest kolejnym zdobytym przez Nice potwierdzającym wiodącą rolę firmy w dziedzinie Home Management na całym świecie.

Przynależność do grona najlepiej zarządzanych firm inspiruje nas do patrzenia w przyszłość z ogromnym entuzjazmem. Jesteśmy dumni z wkładu wszystkich naszych pracowników w podróż Nice w kierunku doskonałości w zakresie innowacji, w budowaniu bardziej zrównoważonej przyszłości i w naszym zaangażowaniu w poprawę jakości życia ludzi - komentuje Roberto Griffa, Dyrektor Generalny Nice.

Analiza Deloitte opiera się na sześciu krytycznych czynnikach sukcesu (strategia korporacyjna; innowacyjność powiązana z wydajnością i kompetencjami; wspólna kultura korporacyjna; ład korporacyjny i pomiar wyników; społeczna odpowiedzialność biznesu i pozycja międzynarodowa) oraz metodologii rozwijanej od ponad 20 lat na poziomie międzynarodowym. Dlatego celem tej inicjatywy jest nie tylko identyfikacja i nagradzanie najlepszych praktyk, ale także stworzenie prawdziwej sieci najlepiej zarządzanych firm, ułatwiając ich wzajemną interakcję mającą na celu stymulowanie wzrostu, rozwoju i ciągłego doskonalenia.

W tym roku, w szóstej edycji, nagroda jest nie tylko wyrazem uznania dla włoskiej doskonałości w zakresie przedsiębiorczości za dotychczasowe osiągnięcia, ale jest także prawdziwym wieloletnim programem rozwojowym, w którym uczestnicy będą wspierani przez ekspertów Deloitte na ścieżce, która nieustannie będzie wspierać ich rozwój i doskonalenie w odniesieniu do kluczowych parametrów decydujących o przyznaniu nagrody i które mają kluczowe znaczenie dla prowadzenia działalności gospodarczej - komentuje Ernesto Lanzillo, Partner Deloitte i Lider Deloitte Private w regionie środkowo śródziemnomorskim (Włochy, Grecja i Malta).