Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

ESIMA Rolety i Astra Bydgoszcz sponsorami żużlowej Polonii

15 marca 2021
ESIMA Rolety i Astra Bydgoszcz  sponsorami żużlowej Polonii

W piątek, 12 marca 2021,  Partnerzy Handlowi Nice prowadzący swoją działalność na terenie województwa kujawsko-pomorskiego: ESIMA Rolety oraz Astra Bydgoszcz podpisali umowy sponsorskie na sezon 2021 z żużlową Polonią Bydgoszcz. Dzięki współpracy z Nice promują swoje firmy w celu zwiększenia ich rozpoznawalności na lokalnych rynkach.


 

ESIMA Rolety drugi sezon z rzędu zdecydowała się na podpisanie umowy z Polonią Bydgoszcz. – Jesteśmy producentem rolet i moskitier, a w naszych produktach wykorzystujemy silniki roletowe Nice, elero oraz TTGO. Zdecydowana większość produkowanych przez nas rolet jest automatyzowana. Dzięki współpracy z przyjaciółmi z Nice postanowiłem spróbować zwiększyć rozpoznawalność mojej marki na lokalnym rynku. Podejmując wspólne działania marketingowe, chciałbym, aby moi kluczowi odbiorcy częściej chwalili się swoim klientom, że instalują rolety wyprodukowane w Esimie. Budowanie takiego wizerunku firmy oraz prestiżu własnych produktów to proces długotrwały – zaznacza Jakub Wiśniewski, właściciel firmy ESIMA Rolety. – Rok temu podkreślałem, że ocenę skuteczności działań marketingowych będziemy w stanie wykonać w dłuższym horyzoncie czasowym. Dlatego podjęliśmy decyzję o przedłużeniu współpracy z Polonią – dodał Jakub Wiśniewski.

Do grona Partnerów Handlowych Nice zaangażowanych w projekt dołączył również kolejny podmiot – Astra Bydgoszcz. Firma specjalizuje się w usługach związanych z montażem i serwisem bram garażowych i przemysłowych, a przede wszystkim automatyzacją wszelkiego rodzaju bram wjazdowych. W ostatnich latach monterzy firmy wyspecjalizowali się także w instalacjach szlabanów Nice. – Nice jest dla nas kluczowym dostawcą. Chcielibyśmy w jak największym stopniu korzystać z doświadczeń tak uznanego partnera. Nasza firma systematycznie rozwija się i jestem przekonany, że zaangażowanie w Polonię Bydgoszcz pozwoli nam jeszcze bardziej zwiększyć rozpoznawalność wśród klientów końcowych, których możemy profesjonalnie obsłużyć w naszym punkcie handlowym – powiedział Rafał Nowak, właściciel firmy Astra.

Województwo kujawsko-pomorskie jest kolejnym regionem, po Podkarpaciu, gdzie grupa Nice przekonała swoich Partnerów Handlowych do stosowania wspólnej strategii marketingowej z wykorzystaniem narzędzi sponsoringu sportu żużlowego. – Marka Nice jest dzisiaj rozpoznawalna globalnie. Jednak bez wsparcia na poziomie lokalnym ze strony naszych Partnerów Handlowych, nie osiągnęlibyśmy nawet małej części tego, do czego wspólnie dążymy od 25-ciu lat – mówi Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska. – Na przestrzeni lat zainwestowaliśmy miliony złotych w zbudowanie rozpoznawalności marki. Cieszymy się, że z podobnych narzędzi chcą obecnie korzystać nasi dystrybutorzy. Dla nas kluczowy jest fakt, że klient końcowy z województwa kujawsko-pomorskiego, który zauważy w telewizji lub na stadionie żużlowym reklamę Nice, zostanie profesjonalnie obsłużony w danym regionie, zarówno jeśli chodzi o automatykę wjazdową, jak i będzie mógł znaleźć nasze silniki w produktach osłonowych – dodaje Krużyński.

W trakcie konferencji włodarze bydgoskiej Polonii ogłosili, że podpisali już ponad 60 umów sponsorskich na sezon 2021. Mecze żużlowej eWinner Pierwszej Ligi Żużlowej będą pokazywane na żywo na antenie nSport+. Inauguracja sezonu, pierwotnie planowana na początek kwietnia, może zostać delikatnie przesunięta w czasie ze względu na obowiązujące restrykcje związane z pandemią koronawirusa.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją video:

Dodatkowym tematem briefingu prasowego było ogłoszenia terminarza tegorocznego cyklu Nice Cup. Jeśli sytuacja epidemiologiczna pozwoli na koniec sezonu planowany jest także międzynarodowy mecz Czechy – Nice Polska w Pardubicach w ramach cyklu Nice Challenge. Więcej o 7 rundach Nice Cup w sezonie 2021 i Nice Challenge planowanym w Czechach, można przeczytać na stronie internetowej www.nice.pl