Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

ESIMA, Astra i Nice dalej w jednej drużynie

28 marca 2023
ESIMA, Astra i Nice dalej w jednej drużynie

W miniony weekend w Galerii Focus w Bydgoszczy doszło do przedłużenia umów sponsorskich między firmami ESIMA Rolety, Astra i Nice z miejscową Polonią Bydgoszcz. W wydarzeniu zorganizowanym w przededniu startu nowego sezonu wzięły udział osoby ze świata polityki, mediów oraz kibice.

Wydarzenie otworzył deputowany do Parlamentu Europejskiego, Ryszard Czarnecki. – To dla mnie wielka przyjemność patrzeć, jak Polonia Bydgoszcz wraca na należyte jej miejsce na mapie sportowej. Bez pomocy sponsorów nie byłoby to możliwe, dlatego jestem niezmiernie szczęśliwy, że firmy powiązane z grupą Nice dalej ufają drużynie pod wodzą prezesa Jerzego Kanclerza. Na rynku widoczne są wizerunkowe działania panów Krużyńskiego i Jankowskiego, które sprawiają, że Nice jest liderem. Nice wspiera polski sport, a takie firmy zawsze powinny być wybierane jako priorytet przez polskiego konsumenta – zaznaczył Czarnecki. Następnie prezes zarządu Polonii Bydgoszcz, Jerzy Kanclerz uroczyście wymienił się umowami sponsorskimi z firmami przedłużającymi umowy.

- Co roku mówię sobie, że jest to ostatni rok sponsoringu, ale później za namowami przyjaciół z Nice, zmieniam zdanie. To będzie już czwarty rok mojej wspólnej przygody z Polonią Bydgoszcz i mam nadzieję, że wreszcie uda się osiągnąć zakładany plan w postaci awansu do Ekstraligi – zauważył Jakub Wiśniewski, właściciel firmy ESIMA Rolety, która jest jednym z największych lokalnych producentów osłon przeciwsłonecznych wykorzystujących silniki z grupy Nice i systematycznie wprowadza do oferty produkty smart FIBARO.

- Jesteśmy firmą lokalną, która ma swoją siedzibę w Bydgoszczy, ale praca z takim dostawcą jak Nice, wymusza na nas wspólne działania promujące nasze usługi. Rok temu spotykaliśmy się na placu przed moją firmą, dzisiaj informujemy o przedłużeniu umowy w towarzystwie znakomitych gości. Wierzę, że dzięki współpracy z Polonią Bydgoszcz moja firma będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna – dodał z kolei Rafał Nowak, właściciel firmy Astra. Na zakończenie na scenie pojawił się Jarosław Nieborak z firmy Nice. - Nice od blisko 20-stu lat angażuje się w rozwój lokalnych społeczności z wykorzystaniem sportu. Dzisiaj grupa Nice to potężna machina, która dostarcza użytkownikom na całym świecie rozwiązania z zakresu automatyki budynkowej. Choć myślimy globalnie, to działamy lokalnie. Stąd dzięki współpracy z lojalnymi partnerami handlowymi możemy budować swoją wartość w województwie kujawsko-pomorskim. Kilka lat temu zaplanowaliśmy, że razem awansujemy do Ekstraligi i miejmy nadzieję, że pod koniec września będziemy mieli powody do świętowania – zauważył Nieborak.

Gościem specjalnym spotkania w galerii Focus był zastępca prezydenta miasta Bydgoszcz, Mirosław Kozłowicz. – Jako wielki fan motoryzacji, zawszę cieszę się, kiedy lokalne firmy decydują się na wsparcie lokalnego sportu motorowego. Bydgoszcz jest miastem, w którym przedsiębiorcy mają doskonałe warunki do rozwoju – podkreślił Kozłowicz.

Wszyscy uczestnicy spotkania mieli następnie możliwość zwiedzania okolicznościowej wystawy z okazji 100-lecia Sportu Żużlowego, która będzie czynna w galerii Focus w Bydgoszczy do 12.04.2023 roku.

Fot: Agencja Wyborcza.pl, Nice