Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

COVID–19 Środki ostrożności podjęte przez Nice Polska

16 marca 2020
COVID–19 Środki ostrożności podjęte przez Nice Polska

W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego przez Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego, informujemy, że firma Nice Polska powzięła szereg środków ostrożności w trosce o bezpieczeństwo naszych partnerów, kontrahentów i pracowników. Prosimy o zapoznanie się z procedurami i zmianami, które wdrożyliśmy:

 

 

Szkolenia

Wszystkie szkolenia, które miały odbyć się w siedzibie Nice Polska zostają odwołane. O wznowieniu szkoleń niezwłocznie Państwa poinformujemy.

Składanie zamówień

Preferowanym sposobem składania zamówień jest forma mailowa i telefoniczna oraz dostawa za pośrednictwem firm kurierskich, tak aby ograniczyć kontakty osobiste do niezbędnego minimum. Jednocześnie informujemy, że zamówienia są na bieżąco realizowane i pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Wydzielone miejsca do obsługi Klientów

Jeśli wizyta w naszej firmie jest niezbędna – bardzo prosimy naszych Klientów o korzystanie ze specjalnie wydzielonych stref kontaktu. Wprowadzamy bezwzględny zakaz swobodnego przemieszczania się po terenie firmy osób z zewnątrz. Namawiamy jednak do kontaktu telefonicznego oraz mailowego oraz korzystania z usług firm kurierskich.

Środki dezynfekcji

Osoby wchodzące na teren firmy są proszone o skorzystanie ze środków dezynfekcji dostępnych w recepcji.  Ich zastosowanie jest obowiązkowe przed wizytą w Nice Polska.

Pragniemy zapewnić, że wprowadzone procedury mają na celu zminimalizowanie potencjalnego ryzyka zarażenia.