Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Biały monitor LOOK już w sprzedaży – LOOK W

1 października 2018
Biały monitor LOOK już w sprzedaży – LOOK W

Z przyjemnością informujemy, że ze względu na dużą ilość zapytań od naszych Klientów, wzbogaciliśmy naszą ofertę o białą wersję monitora LOOK. Monitor w kolorze białym, posiada tą samą funkcjonalność oraz parametry, co monitor czarny. Bezsłuchawkowy monitor o nowoczesnym wyglądzie doskonale nadaje się do komunikacji wewnętrznej. Siedmiocalowy wyświetlacz LCD wysokiej rozdzielczości jest wyposażony w przyciski funkcyjne i 12 polifonicznych dzwonków.

Urządzenie umożliwia sterowanie elektrozaczepem, bramą automatyczną, podłączenie dwóch kamer CCTV oraz trzech dodatkowych monitorów. Monitoring wejścia lub kamer CCTV jest możliwy w czasie rzeczywistym.

Cena monitora: 486,99 zł netto

Użytkownik monitora posiada możliwość wyboru języka (polski, angielski), regulacji jasności,  kontrastu oraz głośności wyświetlacza.

Funkcje takie jak: „prywatność”, multiplikacja połączenia, wywołanie interkomowe czy odsłuchiwanie innego monitora sprawiają, że LOOK W plasuje się na czołowej pozycji wśród dostępnych na rynku monitorów.

Do każdego monitora LOOK można podłączyć do dwóch paneli rozmównych oraz dwie kamery CCTV. System, w którym działa monitor może składać się z maksymalnie 4 monitorów, 2 paneli rozmównych i ośmiu kamer CCTV połączonych ze sobą w sieć.

Wideodomofony Nice już od ponad roku są w ofercie firmy, umożliwiając użytkownikom zarządzanie napędami do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych za pośrednictwem wideomonitora.

Więcej informacji o monitorze można uzyskać na naszej stronie internetowej.

fffffff