Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Atlantycki raj na Ziemi

9 marca 2020
Atlantycki raj na Ziemi

Priorytetem w działalności handlowej Nice Polska są relacje handlowe z siecią sprzedaży. Od lat budujemy je między innymi poprzez organizację programów sprzedażowych, w których nagrodami są wyjazdy zagranicznie do atrakcyjnych lokalizacji na całym świecie. Nasi Klienci podróżują z nami od roku 2005. Zabraliśmy ich do tak ciekawych lokalizacji jak Dubaj, Kenia, Dominikana, Egipt, czy Chiny. 

 

 

W tym roku aktywność sprzedażowa naszych Kluczowych Klientów została nagrodzona wycieczką na Wyspy Zielonego Przylądka a dokładnie na wyspę Sal – udało się nam ją odbyć w lutym w jednej z ostatnich chwili przed wybuchem światowej pandemii związanej z Coronavirusem Covid-19.

Z zimnej Warszawy na wyspę Sal poleciało 100 laureatów programu sprzedażowego wraz z osobami towarzyszącymi oraz kilkoma pracownikami Nice Polska – razem ponad 140 osób.

Lądowanie na międzynarodowym lotnisku Amílcar Cabral nieopodal stolicy wyspy Espargos, podróż autokarem do Hotelu i późna kolacja, to pierwsze wspomnienia gości Nice.

Piękny Hotel Riu Funana, w którym zakwaterowani zostali uczestnicy wyjazdu, okazał się być idealny zarówno dla osób szukających beztroskiego wypoczynku, jak też dla tych, którzy lubią spędzać czas aktywnie, co umożliwiały codzienne animacje czy możliwość wycieczek szeroką plażą do pobliskiej miejscowości Santa Maria oraz liczne wycieczki fakultatywne.

W pierwszym dniu pobytu odbyła się uroczysta kolacja w jednej z restauracji hotelowych, która była okazją do lepszego poznania się uczestników wyjazdu i jednocześnie punktem wyjścia do tygodnia spędzonego wśród znajomych w przyjacielskiej atmosferze.

Przez cały tydzień, goście Nice Polska mieli możliwość korzystania z restauracji tematycznych, wieczornych dyskotek czy rozgrywek sportowych, spośród których największą popularnością cieszyła się piłka siatkowa. Nie było też końca wieczornym spotkaniom, rozmowom i emocjonującym dyskusjom, które niejednokrotnie trwały do białego rana.

Liderzy sprzedaży produktów Nice zostali również zaproszeni na wycieczkę samochodami terenowymi po wyspie Sal, która była doskonałą okazją do jej poznania. Uczestnicy wycieczki odwiedzili małą wioskę rybacką Palmiera, naturalne słone jezioro Buracona, tereny Terra Boa, znane ze zjawiska  fatamorgany, stolicę wyspy Espargos, oraz słynne saliny Perda de Lume usytuowane w dawnym kraterze wulkanu. Wielu śmiałków skorzystało z okazji kąpieli w bardzo słonej, ale zdrowej wodzie.

Dużą popularnością cieszył się konkurs na zdjęcie z Cabo Verde, który zorganizowaliśmy dla naszych gości. Osiem osób, których zdjęcia zebrały najwięcej polubień na portalach społecznościowych, zostało nagrodzonych podczas kolacji pożegnalnej, która była również okazją do podziękowań za wspólny wyjazd, ale także za rok ciężkiej pracy. Uczestnicy wyjazdu wymienili się kontaktami i obiecali sobie, że za rok, też spotkają się na wyjeździe organizowanym przez Nice Polska.

Wspaniała atmosfera wśród uczestników wyjazdu, moc przeżyć i wrażeń oraz egzotyka Wysp Zielonego Przylądka sprawiły, że wyjazd bardzo dobrze oceniony przez Partnerów Handlowych Nice Polska, ale także przez jej pracowników.