Poprostu NICE
Poprostu NICE
Poprostu NICE
Kontakt
Wybierz język
Szukaj
Poprostu NICE
    WYBIERZ MARKĘ
Poprostu NICE

ALUTOR Systemy Roletowe na kieleckiej wystawie DOM, OGRÓD i TY

27 kwietnia 2022
ALUTOR Systemy Roletowe na kieleckiej wystawie DOM, OGRÓD i TY

Po dwóch latach przerwy spowodowanej wybuchem pandemii koronawirusa powrócono do organizacji kieleckiej wystawy DOM, OGRÓD i TY. Tradycyjnie w trakcie jej trwania swoje portfolio zaprezentowała firma ALUTOR Systemy Roletowe, która przedstawiła pełną ofertę osłon przeciwsłonecznych wewnętrznych oraz zewnętrznych zautomatyzowanych silnikami elero. Targi cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających.
 

- Do 2020 roku braliśmy udział w kieleckiej wystawie cyklicznie. W tym roku sami zastanawialiśmy się, jaka będzie frekwencja wśród wystawców i odwiedzających po przerwie pandemicznej. Myślę, że już w sobotę, po samym otwarciu, uzyskaliśmy potwierdzenie, że konsumentom z województwa świętokrzyskiego brakowało takich imprez. Frekwencja była na bardzo wysokim poziomie i jestem pewien, że w perspektywie najbliższych miesięcy wiele osób wróci do mojego punktu handlowego w Kielcach – mówi Marcin Podedworny, właściciel firmy ALUTOR Systemy Roletowe, która praktycznie od początku swojej działalności wykorzystuje w swoich projektach silniki elero.

Na wielkopowierzchniowym stoisku zaprezentowane zostały różnego rodzaju osłony przeciwsłoneczne, w większości zautomatyzowane napędami elero. Z jednej strony stoiska, na specjalnych ekspozytorach, zaprezentowano rolety oraz żaluzje zewnętrzne, natomiast po drugiej stronie skoncentrowano się na prezentacji osłon wewnętrznych. Dzięki takiemu rozplanowaniu stoiska w prosty sposób pokazano możliwą integrację poszczególnych elementów za pomocą aplikacji mobilnej elero Centero, ponieważ całym stoiskiem można było zarządzać z poziomu tabletu.

- Klienci, którzy trafiają do naszego punktu handlowego, mają różne oczekiwania. Jednak muszę przyznać, że dzisiaj zdecydowana większość zapytań dotyczy osłon zautomatyzowanych. W przypadku rolet czy żaluzji zewnętrznych możemy uznać automatyzację jako obowiązujący standard. Coraz więcej klientów chce skorzystać z zalet automatycznych osłon wewnętrznych i wtedy pojawia się pole do integracji wszystkich istniejących rozwiązań w domu. Korzystając z oferty elero, mam zapewnioną profesjonalną obsługę oraz pewność co do jakości produktu – dodaje Podedworny.

W trakcie kieleckiej wystawy zaprezentowano również podstawowe możliwości sterowania radiowego silnikami rurowymi z rodziny elero oraz Nice. Na specjalnych panelach ściennych przedstawiono piloty przeznaczone do montażu na ścianie oraz pełne portfolio klasycznych nadajników radiowych.

Przez dwa dni stoiska wystawców z całej Polski cieszyły się zainteresowaniem całych rodzin, poszukujących fachowych porad, ciekawych inspiracji i najnowszych trendów dla domu i ogrodu. Oprócz szerokiej oferty materiałów budowlanych, wyposażenia wnętrz i ogrodu oraz roślin, mieszkańcy regionu mogli skorzystać z fachowych porad ekspertów. Kolejka osób chętnych do skorzystania z porad w strefie ekspertów nie malała. Osoby, które jako pierwsze zdecydowały się odwiedzić centrum targowe, otrzymały prezent od Lasów Państwowych. Przygotowane przez Nadleśnictwo Daleszyce i Lasy Państwowe darmowe sadzonki szybko znalazły swoich odbiorców. W dwa dni rozdano 600 sadzonek dębu i sosny, a kielczanie, którym udało się zdobyć drzewko, nie kryli zadowolenia z możliwości posadzenia go w swoim ogrodzie.