Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Air i Agio od Nice – wygoda przede wszystkim

27 stycznia 2020
Air i Agio od Nice – wygoda przede wszystkim

Możliwość korzystania z funkcjonalnych i łatwych w obsłudze rozwiązań automatyki domowej jest kluczowym elementem tworzenia przyjaznej przestrzeni wokół nas. Przypominamy o naszych kultowych pilotach Air i Agio, dzięki którym sterowanie automatyką jest łatwe i przyjemne.

 

 

 

Air – wszechstronna prosta w obsłudze, elegancja

Air to naścienny, bezdotykowy pilot do zarządzania jednym lub grupą urządzeń automatyki. Przy jego pomocy można sterować markizami, roletami czy żaluzjami jednym prostym gestem, bez dotykania urządzenia. Pilot potwierdza rozpoznanie ruchu za pomocą migającego sygnału LED, przekształcając polecenie w manewr. W ten sposób urządzenia Nice zmieniają sposób interakcji z systemem automatyki.

Dzięki Air użytkownicy ceniący elegancję i współczesny styl mogą korzystać z pełnej funkcjonalności urządzenia zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Naścienny pilot Air o eleganckim wyglądzie i nienagannym wzornictwie jest idealnym rozwiązaniem w sytuacjach, gdy użytkownik musi mieć założone rękawiczki lub nie może używać rąk, w miejscach, gdzie obowiązuje pełna sterylność, a więc np. w pomieszczeniach medycznych, w kuchniach restauracji i hoteli, lub w innych komercyjnych przestrzeniach.

Łatwa instalacja i efektywność energetyczna

Ponieważ Air to urządzenie bezprzewodowe, zasilane bateryjnie, może być montowane w dowolnym miejscu na ścianie, bez konieczności przeprowadzenia remontu. Żadnych kabli! Air jest wyposażone w czujnik, który wykrywa, gdy dłoń znajduje się w pobliżu. Podświetlenie włącza się tylko wtedy, gdy wykryta jest obecność osoby, co zmniejsza zużycie baterii.

Agio – pełna kontrola nad światłem

Zarządzanie automatyką domową ułatwia również Agio – 4-kanałowy pilot radiowy do sterowania oświetleniem, roletami, żaluzjami i innymi urządzeniami elektrycznymi z funkcją on-off oraz ściemniaczem. Agio potrafi włączyć oświetlenie i sterować jego intensywnością, uruchamiać rolety, żaluzje i inne urządzenia elektryczne, gwarantując pełną kontrolę nad dowolnymi źródłami światła w budynku, zarówno sztucznymi, jak i naturalnymi. Agio jest dostępny w trzech różnych kolorach, w wykończeniu z połyskiem, dzięki czemu dodaje elegancji każdemu otoczeniu.

Praktyczna inteligencja

W nocy przyciski Agio podświetlą się, po przybliżeniu do nich dłoni, a jej ruch po okręgu zapali wbudowane punktowe oświetlenie, skierowane w dół. Dzięki praktycznej podstawce z ładowarką – zarówno nabiurkową, jak i naścienną – urządzenie pracuje indukcyjnie. Wystarczy położyć Agio na podstawce, a zawsze będzie naładowany. Dzięki wejściu USB podstawka może być wykorzystana także do ładowania urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy tablety.