Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

ZAUTOMATYZUJ SWOJĄ BRAMĘ Z BILETEM NA MECZ NICE 1 LIGI!

W OKRESIE OD 15 KWIETNIA DO 15 LIPCA MOŻESZ KUPIĆ W PROMOCYJNEJ
CENIE ZESTAW, KTÓRY ZAUTOMATYZUJE TWOJĄ BRAMĘ:
SKRZYDŁOWĄ, PRZESUWNĄ LUB GARAŻOWĄ!

UWAGA: Zakup zestawu w obniżowej cenie u wybranych Partnerów Handlowych Nice jest możliwy jedynie po okazaniu biletu z dowolnego meczu Nice 1 Ligi z rundy wiosennej sezonu 2017/2018.

W RAMACH NICE LIGI PRODUKTÓW 2018 OFERUJEMY KIBICOM NICE 1 LIGI:

ZOSTAŃ SPONSOREM SWOJEGO KLUBU

Jeśli w dniach od 15 kwietnia do 15 lipca 2018 r. dokonasz zakupu zestawu Nice objętego promocją cenową - Twój klub otrzyma od nas voucher o wartości 100 zł brutto, który będzie mógł wymienić na nasze produkty. Wysokość dofinansowania jest nie ograniczona, im więcej zestawów zakupią kibice klubu, tym wyższe będzie dofinansowanie dla niego.

ZOSTAW NAM SWOJE DANE A PARTNER HANDLOWY NICE DZIAŁAJĄCY W TWOJEJ OKOLICY SKONTAKTUJE SIĘ Z TOBĄ W CELU OMÓWIENIA ZAMÓWIENIA I USTALENIA SZCZEGÓŁÓW MONTAŻU!

...............................................................

UWAGA: wypełnienie poniższego formularza nie jest jednoznaczne z zakupem produktów Nice, ale gwarantuje kontakt z jedną z naszych placówek.MOŻESZ TAKŻE SAM SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z JEDNYM Z NASZYCH PARTNERÓW HANDLOWYCH

Lista Partnerów Handlowych Nice Polska biorących udział w promocji

Z promocji mogą skorzystac kibice następujących klubów: Bytovia Bytów, Chojniczanka Chojnice, Chrobry Głogów, GKS Katowice, GKS Tychy, Górnik Łęczna, Miedź Legnica, Odra Opole, Olimpia Grudziądz, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Pogoń Siedlce, Puszcza Niepołomice, Raków Częstochowa, Ruch Chorzów, Stal Mielec, Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, Zagłębie Sosnowiec

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami, pod numerem telefonu +48 22 759 40 00