Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Kontakty

Nice Polska Sp. z o.o.
ul. Parzniewska 2a
05-800 Pruszków
email: nice.pl@niceforyou.com
Godziny pracy: Pn-Pt - 9:00 - 17:00

Recepcja:
tel. 22 759 40 00
email: nice.pl@niceforyou.com
tel. 22 759 40 25
Pon. - Pt. 09.00 - 17.00

Infolinia Techniczna:
tel. 22 759 40 30
W sprawie sprawdzenia statusu naprawy (jeżeli nie podali Państwo swojego adresu e-mail przy oddawaniu produktu do serwisu) prosimy o kontakt e-mail pod adresem: serwis.pl@niceforyou.com
 

Księgowość - Dział rozliczeń:
tel. +48 728 859 829

Dział Marketingu:
tel. 22 759 40 11
tel. 22 759 40 13
email: marketing.pl@niceforyou.pl

DZIAŁ GATE - AUTOMATYKA DO BRAM


e-mail do zamówień: polnoc.pl@niceforyou.com

e-mail do zamówień: poludnie.pl@niceforyou.com
 

Paweł Plewa
Koordynator Działu Sprzedaży
p.plewa@niceforyou.com

Biuro:
Adam Gajewski
tel. 22 759 40 25

Marcin Kietrys
tel. 22 759 40 27

Andrzej Mazur
tel. 22 759 40 24

Natalia Nowakowska
tel. 22 759 40 26

Przedstawiciele regionalni:
woj. zachodnio-pomorskie, lubuskie
Jacek Kupski
j.kupski@niceforyou.com
tel. 507 006 263

woj. kujawsko-pomorskie, pomorskie
Jarek Nieborak
j.nieborak@niceforyou.com
tel. 507 006 259

woj. mazowieckie, podlaskie
Arkadiusz Sienkiewicz
a.sienkiewicz@niceforyou.com
tel. 539 959 740

woj. mazowieckie, wielkopolskie, warmińsko-mazurskie
Miłosz Bogdanowicz
m.bogdanowicz@niceforyou.com
tel. 507 006 264

woj. mazowieckie, łódzkie, śląskie, świętokrzyskie
Przemysław Kwiatkowski
p.kwiatkowski@niceforyou.com
tel. 508 015 442

woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie
Dariusz Chrzan
d.chrzan@niceforyou.com
tel. 669 601 314

woj. małopolskie, lubelskie, podkarpackie
Piotr Szott
p.szott@niceforyou.com
tel. 507 006 266
 

DZIAŁ SCREEN- AUTOMATYKA DO ROLET I MARKIZ


e-mail do zamówień: elero@niceforyou.com

Dział handlowy:
Mariusz Obuchowski
Specjalista ds. Produktu
m.obuchowski@niceforyou.com
tel. 22 759 40 43

Szymon Kaczmarek
Specjalista ds. Technicznych i Szkoleń
s.kaczmarek@niceforyou.com

National Screen Division Manager
Krzysztof Szeszuła
krzysztof.szeszula@elero.pl
tel. 663 880 077
woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie.
 

Przedstawiciele regionalni:
woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie, podkarpacie
Rafał Bartosiewicz
Area Sales Manager
r.bartosiewicz@niceforyou.com
tel. 507 006 258

woj. lubelskie, świętokrzyskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, małopolskie
Marcin Krupnik
Area Sales Manager
marcin.krupnik@elero.pl
tel. 663 880 011

DZIAŁ BRAM


e-mail do zamówień: bramy.pl@niceforyou.com

Dariusz Królik
Product Manager
d.krolik@niceforyou.com

Dział handlowy:
Justyna Plewa
Specjalista ds. Produktu
j.plewa@niceforyou.com
tel. 22 759 40 23

Sylwia Pakuła
Specjalista ds. Produktu
s.pakula@niceforyou.com
tel. 22 759 40 46