Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Terminal wyjazdowy TERM - OUT PLUS

Brak obrazka

Terminal wyjazdowy PLUS – urządzenie przeznaczone do bezobsługowego wyjazdu z parkingu, poprzez odczytanie biletu z kodem kreskowym (QR) lub akceptację zbliżeniowej karty abonamentowej

Obudowa - wykonana ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, wytrzymała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Front terminala wykonany z ABSu i pleksi.

Nowoczesny wygląd - dzięki stonowanej kolorystyce i oświetleniu LED.

Skaner – terminal zawiera czytnik kodu kreskowego, odczytujący bilety

Wyświetlacz LCD – kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3”. komunikaty graficzne wyświetlane są naprzemiennie w języku polskim i angielskim.

Przyciski – Odporne na akty wandalizmu i niskie temperatury, podświetlane technologią LED.

Czytnik kart zbliżeniowych – w standardzie Mifare, pozwalający na wygodne korzystanie z parkingu osobom posiadającym odpowiednie uprawnienia. Istnieje możliwość zmiany standardu czytnika.

Komunikacja – terminal komunikuje się z serwerem za pomocą sieci Ethernet (TCP/IP).

Aktywacja terminala – następuje dopiero po najechaniu pojazdu na pętlę indukcyjną, co zapobiega pobraniu biletu przez osobę postronną która nie podjechała pojazdem.

System termo-wentylacji – terminal wyposażony jest w podgrzewacz oraz wentylatory, zapewniające odpowiednią temperaturę wewnątrz obudowy. System sterowany jest za pomocą układu mikroprocesorowego.

Interkom – terminal może zostać wyposażony w system komunikacji z obsługą parkingu w technologii VOIP (Opcja).

Personalizacja – Terminal jak i cały system parkingowy może zostać przygotowany według potrzeb klienta. Wiąże się to z przygotowaniem indywidualnej oferty cenowej.

Karta produktu