Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Terminal wjazdowy TERM - IN PLUS

Brak obrazka

Terminal wjazdowy PLUS – urządzenie przeznaczone do bezobsługowego wjazdu na parking, poprzez wydanie biletu z kodem kreskowym (QR) lub akceptację zbliżeniowej karty abonamentowej.

Obudowa - wykonana ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo, wytrzymała i odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne. Front terminala wykonany z ABSu i pleksi.

Nowoczesny wygląd - dzięki stonowanej kolorystyce i oświetleniu LED.

Drukarka termiczna – pozwala na druk kodu kreskowego na bilecie, wyposażona w moduł tnący i wysuwający bilet.

Bilety – kartonikowe w pojemniku 9000 szt. lub rolka termiczna umożliwiająca wydruk około 2000 szt. biletów.

Wyświetlacz LCD – kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3”. komunikaty graficzne wyświetlane są naprzemiennie w języku polskim i angielskim.

Przyciski – Odporne na akty wandalizmu i niskie temperatury, podświetlane technologią LED.

Czytnik kart zbliżeniowych – w standardzie Mifare, pozwalający na wygodne korzystanie z parkingu osobom posiadającym odpowiednie uprawnienia. Istnieje możliwość zmiany standardu czytnika.

Komunikacja – terminal komunikuje się z serwerem za pomocą sieci Ethernet (TCP/IP).

Aktywacja terminala – następuje dopiero po najechaniu pojazdu na pętlę indukcyjną, co zapobiega pobraniu biletu przez osobę postronną która nie podjechała pojazdem.

System termo-wentylacji – terminal wyposażony jest w podgrzewacz oraz wentylatory, zapewniające odpowiednią temperaturę wewnątrz obudowy. System sterowany jest za pomocą układu mikroprocesorowego.

Interkom – terminal może zostać wyposażony w system komunikacji z obsługą parkingu w technologii VOIP (Opcja).

Bilet kongresowy – moduł pozwalający na wielokrotne korzystanie z jednego biletu. Funkcja ta sprawdza się doskonale na takich obiektach jak hotele czy centra konferencyjne.

Personalizacja – Terminal jak i cały system parkingowy może zostać przygotowany według potrzeb klienta. Wiąże się to z przygotowaniem indywidualnej oferty cenowej.

Karta produktu

Deklaracja zgodności (Zaloguj się aby pobrać)>