Poprostu NICE
Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel
Poprostu NICE

Kasa automatyczna APS - Nice Park Plus

Brak obrazka

Kasa automatyczna APS - Nice Park Plus to nie tylko bardziej atrakcyjny design, ale przede wszystkim maksimum nowych funkcjonalności w przystępnej cenie. Kompletna kasa umożliwia rozliczenie należności za parkowanie bez udziału kasjera za pomocą ekranu dotykowego. Opłatę za parkowanie można dokonać banknotami o dowolnym nominale lub opcjonalnie kartą płatniczą. Kasa wydaje resztę w monetach oraz banknotach.

Na życzenie klienta istnieje możliwość wydrukowania paragonu fiskalnego. Informacja o opłaconym bilecie zapisywana jest w systemie komputerowym. Dzięki temu w łatwy sposób istnieje możliwość wydruku raportu okresowego, a w przypadku zgubienia biletu istnieje możliwość wydruku nowego biletu.

Nowość w ofercie NicePark jest odporna na zróżnicowane warunki atmosferyczne, dlatego można ją zamontować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Obudowa wykonana została ze stali nierdzewnej, co dodatkowo podnosi bezpieczeństwo urządzenia. W przypadku zaniku zasilania, kasa automatycznie podtrzymuje je, dzięki czemu możliwa jest dalsza praca urządzenia.

Kasa automatyczna APS może wejść w skład dowolnego zestawu stanowiącego automatyczny system parkingowy NicePark.

 

Parametry techniczne

Napięcie zasilania  230 VAC 50/60 HZ
Maksymalny pobór prądu z włączonym termo obiegiem (W)  600
Zasilanie awaryjne  TAK
Temperatura pracy  -25OC ~ + 40OC
Stopień ochrony  IP33
Wymiary (wys. x szer. x gł. mm)  1650x 604 x 626
Ciężar  ~ 100 kg
Kolor obudowy  RAL 7043
Kolor pokrywy górnej RAL 7040
Materiał obudowy Stal nierdzewna
Materiał pokrywy górnej Stal nierdzewna / ABS
Typ powłoki lakierniczej Lakier proszkowy