Poprostu NICE

Facebook Nice Polska
Facebook - napędzamy polski żużel

Poprostu NICE

Nagrody dla produktów Nice

Nagrody dla produktów Nice

Nice jest pierwszą firmą w branży, która postawiła na unikalny wygląd swoich produktów. Marka Nice już od niemal 25 lat wyznacza standardy w branży automatyki domowej. To dzięki Nice zwyczajny pilot służący do otwierania bramy stał się gadżetem, którego nie warto ukrywać przed wzrokiem innych – maksymalna funkcjonalność w eleganckiej, miniaturowej formie. Pilot Nice, przywieszony jako brelok przy kluczach, stał się sztandarowym, najlepiej rozpoznawalnym produktem Nice i najbardziej identyfikowanym symbolem naszej marki.

Droga radiowa Very

Za ciekawe wzornictwo i nieszablonowe rozwiązania otrzymała nagrody na wystawie Equip'Bale 98 oraz Intel Design 99. Pilot ten zyskał uznanie oraz wyróżnienie również w Muzeum Sztuki Stosowanej we Frankfurcie gdzie do dzisiaj jest eksponowany dla zwiedzających.

 

 

System NiceWay

Za innowacyjne wzornictwo wyróżniony na światowych targach i wystawach:

  • „Intel Design Award” 2005, Mediolan
  • „Trophée du Design”, Batimat 2005, Paryż
  • „Innovation Special Prize for the Design” R+T 2006, Stuttgart

 

Nice Opera

Rewolucyjny system w zarządzaniu automatyką domową został wyróżniony w konkursie „Produkt Przyjazny Dla Mojego Domu 2009”. Nice Opera jest już trzecim produktem Nice wyróżnionym w tym konkursie – w poprzedniej edycji konkursu organizowanego przez Redakcję Poradnika Budowlanego Mój Dom nagrodzono siłownik roletowy To-Max.